Reklama

Reklama

Trwa XIII Sesja Rady Miejskiej. Oglądaj transmisję na żywo

Opublikowano: czw, 29 sie 2019 07:13
Autor:

Trwa XIII Sesja Rady Miejskiej. Oglądaj transmisję na żywo - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Trwa XIII Sesja Rady Miejskiej w Bełchatowie. Obrady można śledzić na żywo, uruchamiając transmisję TUTAJ

Reklama

Podczas trwającej sesji radni zdecydują m.in. czy PS nr 5, PS nr 1, PS nr 2 oraz SP nr 4 przystąpią do projektów, na które pozyskały środki zewnętrzne, co z planem zagospodarowania przestrzennego, określeniem wzoru wniosku o wypłatę dodatku energetycznego oraz co z powołaniem zespołu, który przygotuje opinię o zgłoszonych kandydatach na ławników do sądów – bełchatowskiego i piotrkowskiego.

Porządek sesji znajdziemy TUTAJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (11)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 lata temu | ocena +5 / -5

  Bełchatowianin

  A co tam jeszcze robi ten radny co sprzedaje Bełchatów krzyżakom z Piotrkowa?

 • 2 lata temu | ocena +0 / -0

  Wyborca

  Panie D. M., co słychać w temacie połączenia spółek? Czyżby zabrakło stołkow dla Kolesi?

 • 2 lata temu | ocena +0 / -0

  Pozdrawiamy C + B= 2

  Ale dziś Sesja szok. Widać atakującą Opozycję, a spokój PLUSA jest zachwycający a to zasługa dwóch osób, którzy utrzymują dyscyplinę. Zastanawiam się czy warto oglądać te transmisje z Sesji.

 • 2 lata temu | ocena +0 / -0

  ?

  A PS6 jakieś środki pozyskało? Coś doposażyło albo chociaż odremontowało? Jest się czym pochwalić po roku? Czy tylko stanowiskiem z nadania po koleżeńsku?

 • 2 lata temu | ocena +7 / -7

  WIDZ

  Oglądam tą sesję i wniosek jeden: cyrk cyrk i jeszcze raz cyrk. Pozdrawiam biernych radnych z Plusa, którzy nigdy nie wypełniają się w żadnej kwestii chyba, że p. Darek pozwoli i to samo z radnymi z Pisu. Ci dwoje radnych za plusem też chyba walczą, żeby nie zasnąć. A pozostali dyskutują o pierdołach.

 • 2 lata temu | ocena +1 / -1

  nie ładnie

  dziwne jest czas i na sesję w bełchatowie? powinno się kampanię robić dla piotrkooooooowa

 • 2 lata temu | ocena +2 / -2

  Bełchatowianin

  Warto obejrzeć wczorajszą relacje z rady powiatu. Bardzo ważna kwestia została poruszona dotycząca przyszłości Bełchatowa, może w końcu nie tylko politycy, ale także samorządowcy oraz mieszkańcy powinni wywrzeć presję na rząd i osoby decyzyjne.

  • 2 lata temu | ocena +7 / -7

   Stary Belchatowianin

   Bełchatowie zrozumcie wreszcie, że jesteście tylko małym trybikiem w całym rozgardiaszu energetycznym. Za dziesięć lat nie będzie Bełchatowa juz tej formie, co jest obecnie. Pogódźcie się z tym. To nikt młody nie wraca a jeśli już to jakiś poplecznik polityczny lub nepotyzm w najgorszej postaci. Ja już jestem emerytem, więc mam to gdzieś... Moje dzieci też dopracuja do emerytury, ale wnuki, obecnie studenci, nawet nie myślą o powrocie. Trochę to dla mnie przykre, ale takie są i były rządy w Bełchatowie.

   • 2 lata temu | ocena +2 / -2

    Bełchatowianin

    Prosze Pana, ma Pan racje o trybiku i że Bełchatów się zmieni nie do poznania. Jednakże jest grono ludzi które chce walczyć o przyszłość miasta i regionu. Oczywiście można siedzieć i powiedzieć że jest to już koniec, ale czy warto ? Może w życiu warto czasami poświecić wolnego czasu na coś, z czego moga skorzystać nasze dzieci ? Jeżeli my, się nie zjednoczymy ponad podziałami politycznymi, to Bełchatów przegra. Nie zależnie kto jest u władzy, kto będzie, trzeba walczyć o nasza i naszych dzieci przyszłość.

    • 2 lata temu | ocena +3 / -3

     Stary Belchatowianin

     W pierwszej części zgadzamy się i to jest jasna sprawa. Drugą część Pana wypowiedzi zrozumie zupełnie inaczej. Ja w ogóle nie widzę działań, które służą rozwojowi regionu. Dlatego mamy coraz mniej mieszkańców w Bełchatowie, a młodzież w ogóle tu nie wraca. Bo gdzie ma wrócić do supermarketu? Przecież tu nie ma nic innego.

     • 2 lata temu | ocena +0 / -0

      Bełchatowianin

      Rok temu były wybory. Z kandydatów jedynym który realnie wskazywał problem był Patryk Marjan, *********** od tego czy go lubimy i popieramy to jednak jest szokujące że pozostali kandydaci nie zwracali na ten problem uwagi. Wśród mieszkańców ważny jest dzień dzisiejszy a nie to co będzie za 15 lat i to nasza wina jest, wybieramy cały czas tych samych ludzi bez względu na szyld partyjny, później Ci ludzi nie czują presji wyborczej i jedyne o co się martwia to przysłowiowy chodnik przy bloku a nie inwestycje. Dlatego zwracałem uwagę na wczorajsza sesje powiatu. Padł tam ciekawy pomysł, a nawet padł on juz w czerwcu aby skompletować zespół, z rządu, ekspertów, polityków, przedstawicieli oraz samorządowców i związków aby zastanowić się jak trzeba działac aby Bełchatów nie umarł. Związki z kopalni także już protestuje bo nie widzą żadnych działań które miały by nam pomóc. Mam wrażenie że jeżeli oddolnie się nie skonsolidujemy i nie zawalczymy o cos więcej to rzeczywiście upadek Bełchatowa będie potęzny.