Reklama

Reklama

Trwa referendum w gminie Kluki. Mieszkańcy decydują w sprawie wójt Renaty Kaczmarkiewicz

Opublikowano: ndz, 13 cze 2021 13:16
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W gminie Kluki trwa dziś referendum. Mieszkańcy podejmą decyzję czy chcą odwołania urzędującej wójt, Renaty Kaczmarkiewicz.

Reklama

Od 07:00, w niedzielę 13 czerwca, mieszkańcy gminy Kluki mogą oddawać głosy w referendum w sprawie odwołania wójt, Renaty Kaczmarkiewicz. Opowiedzieć się w tej sprawie można w jednym z trzech komisji wyborczych:

Mieszkańcy sołectw Kluki, Osina, Podwódka, Ścichawa, Żar mogą głosować w Zespole Szkół w Klukach.

W Szkole Podstawowej w Kaszewicach swoje głosy mogą oddać mieszkańcy sołectw Kaszewice, Kuźnica Kaszewska, Nowy Janów, Trząs, Zarzecze, Żelichów.

Trzecia komisja znajduje się w szkole w Parznie. Opowiedzieć się w referendum mogą tam mieszkańcy sołectw Cisza, Imielin, Parzno, Roździn, Strzyżewice, Wierzchy Kluckie.

Lokale wyborcze zostaną zamknięte o godzinie 21:00. Jeszcze dziś przed północą powinniśmy więc poznać oficjalne dane dotyczące zarówno frekwencji, jak i wyników referendum.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE