Reklama

Trójka "rajdowców" straciła prawo jazdy

Opublikowano:
Autor:

Trójka "rajdowców" straciła prawo jazdy - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia 3 kwietnia 2018 roku na drogach powiatu bełchatowskiego prowadzone były działania "Prędkość". Głównym ich celem było zapobieganie najgroźniejszym zdarzeniom drogowym poprzez egzekwowanie od kierujących przestrzegania przepisów ruchu drogowego, szczególnie w zakresie trzeźwości za kierownicą i dozwolonej prędkości.

Tego dnia policjanci bełchatowskiej drogówki szczególną uwagę zwracali na łamanie przepisów dotyczących dozwolonej prędkości oraz kierujących którzy wsiadają za kierownicę po wypiciu alkoholu.
W czasie trwających działań mundurowi zatrzymali 3 osobom prawa jazdy na 3 miesiące za przekroczenie prędkości o 50 km/h w terenie zabudowanym. W Drużbicach policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 21-letniego kierowcę chevroleta. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o 55 km/h. 20 minut później, w tej samej miejscowości funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego BMW. Siedzący za kierownicą 63-latek miał na liczniku 112 km/h. Trzeci kierujący, który tego dnia stracił prawo jazdy, został namierzony w Postękalicach. 59-letni mężczyzna kierujący volkswagenem przekroczył dozwoloną prędkość o 55 km/h.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE