Reklama

Tragiczny wypadek na Lipowej. Nie żyje 39-letni bełchatowianin. Policja szuka świadków

Opublikowano:
Autor:

Tragiczny wypadek na Lipowej. Nie żyje 39-letni bełchatowianin. Policja szuka świadków - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W nocy 4 maja na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i Lipowej doszło do śmiertelnego wypadku. 39-letni mężczyzna zginął pod kołami autobusu. W tej chwili bełchatowska prokuratura prowadzi w tej sprawie śledztwo, a rodzina ofiary i policja wystosowała apel do świadków tragicznego zdarzenia.

Jak informuje Ewelina Maciejewska z Komendy Powiatowej Policji:

- Około godziny 23.45 bełchatowscy policjanci zostali wezwani do wypadku na skrzyżowaniu ulicy Lipowej i alei Wyszyńskiego. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że kierowca autobusu jadąc ulicą Wyszyńskiego skręcał w ulicę Lipową. Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn mężczyzna z chodnika wpadł pod tylne koła pojazdu. Kierowca autobusu był trzeźwy. Szczegółowy przebieg zdarzenia i wszelkie jego okoliczności są ustalane w toku prokuratorskiego śledztwa.

Kilka godzin po zdarzeniu rodzina 39-latka wystosowała za pośrednictwem portali społecznościowych apel o zgłaszanie się świadków tego wypadku. Dziś z podobną prośbą zwracają się policjanci z bełchatowskiej komendy.

- Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia, proszone są o osobisty kontakt z prowadzącym sprawę asp. szt. Piotrem Bukowskim pokój 107, lub telefonicznie pod nr 44 635 52 48 - informuje policja.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE