Reklama

To nie koniec potężnych ulew i burz! Nowe ostrzeżenia meteorologiczne dla całego województwa

Opublikowano:
Autor:

To nie koniec potężnych ulew i burz!  Nowe ostrzeżenia meteorologiczne dla całego województwa  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przez silnymi opadami i burzami w całym regionie łódzkim. Wszystko wskazuje, że dziś mieszkańców Bełchatowa czeka kolejny dzień z ulewnym deszczem, a także możliwymi podtopieniami.

Choć wielu mieszkańców Bełchatowa liczy straty po wczorajszej potężnej ulewie i burzy, jakie przeszły nad Bełchatowem, to wszystko wskazuje, że to jeszcze nie koniec. Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego wydało kolejny komunikat, który ostrzega przed silnymi opadami i burzami na terenie całego województwa łódzkiego. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska oceniane jest na ok. 80 proc.

Przypomnijmy, że wczorajsze silne opady deszczu spowodowały podtopienia w wielu częściach miasta. Zarówno na głównych drogach, jak i na osiedlach, a także prywatnych posesjach. Pozalewane były piwnice. Strażacy odebrali wiele zgłoszeń od mieszkańców, którzy również dzielili się swoimi zdjęciami z zalanego Bełchatowa. Samochody zatrzymywały się na pozalewanych ulicach. Więcej zdjęć można obejrzeć w artykule pt. "Bełchatów pod wodą! Po burzy strażacy mieli ręce pełne pracy [FOTO][VIDEO]", a także w galerii zdjęć zrobionych przez bełchatowian w artykule pt. "Wielka woda w Bełchatowie. Zalane piwnice, parki i działki - na ulicach można było pływać pontonem [FOTO]".

O sytuacji pogodowej w Bełchatowie będziemy informować na bieżąco.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE