Reklama

Tędy bełchatowskie MZK przez najbliższe pół roku nie przejedzie. Wszystko przez remonty

Opublikowano:
Autor:

Tędy bełchatowskie MZK przez najbliższe pół roku nie przejedzie. Wszystko przez remonty  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Remont mostu na Cegielnianej spowoduje brak możliwości przejazdu przez tę ulicę. O rozpoczynającym się w najbliższą środę remoncie informowaliśmy TUTAJ. Warto podkreślić, że w związku z pracami zmieni się także trasa kursów dwóch linii MZK, uściślając chodzi o autobusy nr 3 i 10.

Dwa przystanki na ulicy Pabianickiej i cztery na Cegielnianej będą całkowicie wyłączone z ruchu, bo autobusy tymi ulicami jeździć nie będą. Opcjonalnie będą kursować za to przez al. Włókniarzy.

Trasa na czas remontu będzie więc prowadzić w następujący sposób: autobusy będą swoją standardową trasą dojeżdżać do przystanku na Czaplinieckiej na wysokości ogródków działkowych (na przeciwko parku), następnie zwracają na rondzie pod obwodnicą i jadą ulicą Czapliniecką, na skrzyżowaniu z al. Włókniarzy skręcają w lewo. Na tej ulicy MZK zdecydowało się dołożyć przystanek, po obu stronach ulicy (w okolicy tamtejszej stacji paliw). Następnie autobusy wjeżdżają w ulicę Sienkiewicza i dalej trasa 10 i 3 będzie przebiegać bez zmian.

Ważne by pamiętać o tym, że na objazdowym odcinku autobusy będą się zatrzymywać na przystankach: al. Włókniarzy (stacja paliw), ul. Czapliniecka (na żądanie), a godziny odjazdów miejskich emzetek nie ulegają zmianie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE