Reklama

Tajemnicza śmierć w centrum Bełchatowa. Prokurator sprawdza co mogło się wydarzyć

Opublikowano:
Autor:

Tajemnicza śmierć w centrum Bełchatowa. Prokurator sprawdza co mogło się wydarzyć - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W miniony piątek, 1 czerwca o godzinie 21.03 dyżurny bełchatowskiej policji odebrał zgłoszenie o znalezionych zwłokach mężczyzny. Jak się później okazało 40-letni denat leżał w zaułku przy ulicy Lipowej, nieopodal ronda, w bezpośrednim sąsiedztwie tamtejszych budynków usługowych.

Makabrycznego odkrycia dokonał przechodzący tamtędy mężczyzna. Na miejsce zdarzenia poza policją przybyły służby medyczne i prokurator.

- Zwłoki posiadały już zauważalne plamy opadowe, podczas oględzin na miejscu zdarzenia nie stwierdzono zewnętrznych obrażeń ciała, niemniej jednak celem wyśnienia przyczyny zgonu, ciało mężczyzny zabezpieczono i umieszczono w prosektorium, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja - mówi Piotr Grochulski, prokurator rejonowy

Jak podkreśla Piotr Grochulski trudno jednoznacznie określić jak długo mężczyzna mógł leżeć martwy. Zauważalne u 40-latka znamiona śmierci mogą świadczyć o tym, że ciało leżało przy Lipowej dzień, może nawet dwa.

- Na chwilę obecną nie mamy podstaw przyjęcia wersji, iż zgon mężczyzny nastąpił na skutek przestępczego działania osób trzecich, ale zaznaczam jest to bardzo wstępny wniosek. Wszelkie wątpliwości wykluczy i wszelkie okoliczności wyjaśni prowadzone postępowanie - mówi prokurator Piotr Grochulski

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE