Reklama

Tajemnicza śmierć strażniczki miejskiej z Bełchatowa

Opublikowano:
Autor:

Tajemnicza śmierć strażniczki miejskiej z Bełchatowa - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Bełchatowska prokuratura wyjaśnia sprawę śmierci strażniczki miejskiej. Ciało kobiety odnalazł w domku letniskowym jej mąż.

Do tragicznego odkrycia doszło w miniony czwartek, 1 sierpnia w domu letniskowym należącym do ojca zmarłej kobiety. Jak informuje Piotr Grochulski, prokurator rejonowy, mąż zmarłej strażniczki podjął próbę jej reanimacji. Niestety jego wysiłki okazały się bezskuteczne.

- Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz pogotowia stwierdził zgon. W całym budynku znajdowały się liczne ślady krwi - mówi prokurator Piotr Grochulski.

Zwłoki 44-letniej kobiety zabezpieczono. Śledczy już mają wyniki przeprowadzonej sekcji.

- Ta nie wykazała obrażeń wskazujących na przestępczy udział osób trzecich. Podobnie jak podjęte dotychczas czynności, czyli przesłuchania świadków, analizy wykonywanych połączeń telefonicznych, wszystko to również nie wykazuje, że do śmierci kobiety mogło dojść wskutek działania przestępczego innych osób. Tym niemniej zabezpieczono szereg materiału biologicznego i trwają ich analizy, tak by rozwiać najmniejsze ślady wątpliwości –wyjaśnia Grochulski.

Prokuratura nie wyklucza, że przyczyną tragedii mógł być nieszczęśliwy wypadek.

44-letnia kobieta miała ponad 20 lat stażu pracy w Straży Miejskiej. Najpierw służyła w łódzkiej jednostce, a od 12 lat na rzecz bełchatowskiej społeczności.

Z racji delikatnej natury zdarzenia, redakcja zdecydowała o wyłączeniu komentarzy pod artykułem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE