Reklama

Reklama

Szymek z gminy Bełchatów potrzebuje pomocy. Ruszyła internetowa zbiórka

Opublikowano: pt, 7 sie 2020 06:25
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Szymon Grzywiński, 10-latek mieszkający w gminie Bełchatów, choruje na wodogłowie, chorobę Hirschprunga, astygmatyzm, MPD i padaczkę. Jego leczenie i rehabilitacja wiąże się z dużymi kosztami, dlatego też ruszyła internetowa zbiórka na portalu zrzutka.pl

Reklama

Młody mieszkaniec gminy Bełchatów potrzebuje wsparcia, aby wrócić do zdrowia. Szymon to wesołe, uśmiechnięte i pogodne dziecko, które jednak zmaga się z wieloma chorobami.Chłopiec cierpi na wodogłowie, chorobę Hirschprunga, astygmatyzm, MPD i padaczkę. Leczenie i rehabilitacja 10-latka są kosztowne, dlatego zwrócono się z prośbą o wsparcie poprzez portal zrzutka.pl.

- U naszego dziecka stwierdzono znaczne podwichnięcie biodra prawego, na które będzie miał zabieg. W związku z tym potrzebuje nowego pionizatora, bo ten, z którego korzysta jest już za mały i nie spełnia jego potrzeb, a koszty nowego wynoszą 11 500 zł. Konieczna jest stała i systematyczna rehabilitacja oraz wizyty lekarskie, które często odbywają się prywatnie – piszą rodzice Szymona.

Cel zbiórki został ustalony na 5 tys. zł., a do tej pory udało się zebrać już ponad połowę potrzebnej kwoty. Szymona możecie wesprzeć pod TYM adresem.

- W tym ogromnym dążeniu do poprawy zdrowia Szymusia prosimy o Wasze wsparcie na codzienną i systematyczną rehabilitację. Każda złotówka przyczynia się do lepszego jutra – piszą w opisie zrzutki jej organizatorzy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.