Reklama

Reklama

Szpital w Bełchatowie bez dyrektora. Dlaczego zrezygnował?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Szpital w Bełchatowie bez dyrektora. Dlaczego zrezygnował? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Szpital wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie stracił dyrektora. Rezygnację złożył Andrzej Kowalski. Co mogło być powodem takiej decyzji?

Reklama

Jak się udało nam potwierdzić, Andrzej Kowalski nie kieruje już bełchatowskim szpitalem. Dotychczasowy dyrektor złożył rezygnację. Potwierdziła to jego zastępczyni. 

- Mogę powiedzieć tylko tyle, że pan dyrektor złożył rezygnację, podając jako powód względy zdrowotne. Obecnie przebywa na zwolnieniu lekarskim - powiedziała nam Ewa Zaleska, zastępca dyrektora ds. administracyjno-kadrowych. 

 

 

O oficjalne potwierdzenie tej informacji i powody takiej decyzji dyrektora zapytaliśmy również w Urzędzie Marszałkowskim w Łodzi. Czekamy na odpowiedź. 

Przypomnijmy, że Andrzej Kowalski dyrektorem Szpitala Wojewódzkiego w Bełchatowie został w 2019 roku, wygrywając konkurs na to stanowisko. Wcześniej pełnił też funkcję dyrektora ds. medycznych w szpitalu w Wieluniu, gdzie pracował również na stanowisku ordynatora oddziału wewnętrznego. Wcześniej był związany z bełchatowskim szpitalem. Kierował oddziałem kardiologii. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy