Reklama

Reklama

Dostali prawie 1000 zł podwyżki, a ich koledzy... ani grosza. Wrze w bełchatowskim szpitalu

Opublikowano: śr, 21 lip 2021 12:14
Autor:

Dostali prawie 1000 zł podwyżki, a ich koledzy... ani grosza. Wrze w bełchatowskim szpitalu - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Napięta sytuacja w bełchatowskim szpitalu. Część pracowników dostała ogromne podwyżki, a pozostali musieli obejść się smakiem. Oburzona załoga grozi protestami i strajkiem...

Reklama

Wraz z początkiem lipca weszła w życie ustawa o sposobie ustalania najniższego wynagrodzenia zasadniczego niektórych pracowników zatrudnionych w podmiotach leczniczych. W rezultacie zarobki pracowników medycznych oraz zatrudnionych w tzw. działalności podstawowej nie posiadających wykształcenia medycznego mocno poszybowały do góry. Niestety nie wszyscy na takim rozwiązaniu skorzystali. Podwyżek nie dostali bowiem osoby zatrudnione w administracji, pracownicy techniczni i obsługi. Sytuacja jest bardzo napięta, bo część oburzonej załogi placówki grozi nawet strajkiem. Osoby zatrudnione w administracji piszą masowo podania o podwyżkę do dyrektora, domagając się równego traktownia.

- Czują się jak pracownicy gorszego sortu, którym od lat nie podwyższa się wynagrodzeń z uwagi na sytuację ekonomiczną szpitala. Część rozważa napisanie podania o przeniesienie do rejestracji szpitalnej, gdyż tam wynagrodzenie zasadnicze wzrosło o blisko tysiąc złotych – mówi Wojciech Jendrusiak, przewodniczący Związku Zawodowego „Jedność Pracownicza”.

Na jakiej zasadzie przyznawano podwyżki? Regulował je podany w ustawie wskaźnik, który uzależnia poziom wynagrodzenia od średniej krajowej za poprzedni rok. Salowa oraz sanitariusz z wykształceniem podstawowym lub zawodowym po zmianie będzie zarabiał 3049 zł brutto (wskaźnik 0,59). Do kolejnej grupy wliczono m.in. farmaceutów, fizjoterapeutów, ratowników medycznych, rejestratorki oraz sekretarki. W tym przypadku zastosowano wskaźnik 0,73, co cało 3772 zł brutto pensji zasadniczej.

Pozostali pracownicy m.in. administracji, techniczni i obsługi, podwyżki nie dostali. Tutaj pensje zasadnicze pozostają bez zmian. Starsza księgowa otrzyma 3 tys. zł brutto, pracownik obsługi średnio 2650 zł brutto, a inspektor w administracji maksymalnie 3151 zł brutto.

Jak zaznacza Wojciech Jednrusiak, zawody niemedyczne wskaźnika w ustawie określonego nie mają, ponieważ byłoby to skomplikowane. Dlatego pracodawca ma obowiązek regulacji wynagrodzeń także dla tej grupy pracowników w ramach porozumienia ze stroną społeczną. Jednak, jak twierdzi związkowiec, w tym zakresie dyrektor szpitala nie podjął rozmów, zasłaniając się pandemią i brakiem odpowiedniego pomieszczenia na takie spotkanie.

- Wśród pracowników administracji wrze, jeśli sytuacja szybko się nie zmieni z pewnością dojdzie do protestów. Bez pracy wykonywanej przez administrację szpitala nie byłoby kontraktów z NFZ, warunków technicznych, środków na inwestycje, zaopatrzenia, szpital nie mógłby funkcjonować, tymczasem traktuje się nas jak piąte koło u wozu, a dyrektor chce się naszym kosztem łatać budżet szpitala – mówi Wojciech Jendrusiak.

Związkowcy ze szpitala zaznaczają, że jeśli dyrektor na najbliższym spotkaniu nie przedstawi propozycji wzrostu płac dla pominiętych osób, rozpoczną akcję protestacyjną oraz przyśpieszone referendum strajkowe. Oburzeni pracownicy ostrzegają, że jeśli nie będzie przełomu, to już we wrześniu dojdzie do strajku.

- Cierpliwość się skończyła, nie negujemy zasadności podwyżek dla pracowników, którzy otrzymali je na podstawie ustawy, jedynie domagamy się równego traktowania – mówi Wojciech Jendrusiak.

Co na to dyrekcja bełchatowskiego szpitala? Placówka wyjaśnia, że środki finansowe na podwyżki wynikające z ustawy zostaną przekazane przez Narodowy Fundusz Zdrowia w ramach zawartych umów o udzielanie świadczeń zdrowotnych. Wyjaśnia też, że we wspomnianej ustawie nie przewidziano wzrostu wynagrodzeń dla pozostałych pracowników podmiotów leczniczych w tym np. administracji czy obsługi technicznej, a to oznacza, że szpital nie otrzyma z zewnątrz dodatkowych środków finansowych na podwyżki dla tych grup pracowników. 

Ewa Zaleska, zastępca dyrektora ds. administracyjno-kadrowych przyznaje, że pracodawca zobowiązał się do końca roku podwyższyć wynagrodzenie zasadnicze pracowników niewykonujących zawodów medycznych w taki sposób, aby "odpowiadało ono w szczególności rodzajowi wykonywanej pracy i kwalifikacjom wymaganym przy jej wykonywaniu". Jak zaznacza, ma też uwzględniać ilość i jakość wykonywanej pracy.

- Biorąc pod uwagę, że szpital nie posiada wolnych środków finansowych, które mógłby przeznaczyć na podwyżki dla pracowników niemedycznych, obecnie prowadzone są  analizy oceniające możliwości finansowe szpitala w tym zakresie – mówi Ewa Zaleska.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (77)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 3 miesiące temu | ocena +6 / -0

  andrzejj

  kazdy lekarz jest zlodziej i cwel powinni im zabrac anie dawac wiecej jak ciongle kradna i w lape biora

  • miesiąc temu | ocena +0 / -0

   Kadrowa

   Lekarze akurat dostali w tym przypadku najmniej podwyżki. Lekarz specjalista 2stopnia - 19zl 😆

 • 3 miesiące temu | ocena +20 / -23

  Związkowiec

  Pan W. Jendrusiak niby związkowiec przez lata nie mógł wywalczyć podwyżek dla pracowników niższego szczebla. A gdy Ci dostali podwyższkę od państwa to sieje zament i ferment aby podnieść swoje ego, bo nic innego nie potrafi

 • 3 miesiące temu | ocena +3 / -0

  Ciekawa

  Jak to możliwe że pracownik obsługi zarobi 2.650 zł skoro zgodnie z kodeksem pracy minimalne wynagrodzenie wynosi 2800 zł brutto? No chyba że nie mają pełnego etatu...

  • miesiąc temu | ocena +0 / -0

   Xyz

   Zasadniczej mają 2650 i do tego wyrównanie 150zl.

 • 3 miesiące temu | ocena +4 / -0

  PgR.

  A jakie to bojowe wszystkie , ostrzą pazury i wylewają brudy na siebie . Pomyśl jedną z drugą że wy nadal będzie cię tam pracować i się kontaktować chyba że do buraków hakać .

 • 3 miesiące temu | ocena +7 / -1

  Obserwator

  Ależ Wy ludzie jesteście naiwni. Wszystko zmierza do tego, żeby jak najbardziej skłócić społeczeństwo. Tym damy, a tym nie. Niedługo ludzie zaczną skakać sobie do oczu. Każdy człowiek chciałby i powinien zarabiać godnie. Niestety w tym poje...nym kraju jest to niemożliwe, bo zarabiają tylko cwaniaki. W szpitalu też pracują ludzie, którzy chcą utrzymać swoje rodziny. Niestety zarabiają tylko lekarze wykształceni za pieniądze podatników. A działalność każdej instytucji, także szpitala, zależy od fachowości kadry zarządzającej. Niestety tam gdzie jest polityka, tam o fachowości możemy pomarzyć. Niedopuszczalne są dysporoporcje w wynagrodzeniu, polegające na tym, że lekarze zarabiają po 15000 złotych, a niższy personel, bez którego szpital by nie funkcjonował, po 2500. To jest chore.

  • 3 miesiące temu | ocena +3 / -2

   Strażak Sam

   Piszesz ,że lekarze zarabiają 15000 zł. ,ha ha ha jeżeli to prawda to emeryt nie ma szans na kompleksowe leczenie, zważywszy że wiek i związane z dolegliwościami uciążliwości postępują sukcesywnie.Organizacja pracy wciąż skrzeczy a roszczenia rosną .

 • 3 miesiące temu | ocena +6 / -2

  Anonim szpitalny

  No jasne bo przeciez tylko lekarzykom i pielęgniarkom całe życie się należy podwyżka a jak szary pracownik który wykonuje najbardziej odpowiedzialna pracę za wszystkich bo niejeden lekarzyk by palcem w papierach nie trafił ani pielęgniarka po czym się podpisują to już wielkie oburzenie. Wszystko idzie w górę to i każdy chce nornalnie zarabiać a nie śmieszne pieniądze za które nie można wyżyć przez cały miesiąc bo tygodniu nie starcza już wypłaty! Ja pronuje każdemu zarabiać najniższą krajową ciekawa jestem jak by każdy sobie radził i na ile byłoby takich mądrych osób które się wypowiadają o podwyżkach których jeszcze nawet nie ma. A Pan wielce przewodniczący nawet złotówki nigdy nie potrafi wywalczyć a śmie tworzyć artykuły o podwyżkach które w końcu po latach mają mieć miejsce. Żenada i porażka*

 • 3 miesiące temu | ocena +7 / -3

  Anonim szpitalny

  No jasne bo przeciez tylko lekarzykom i pielęgniarką całe życie się należy podwyżka a jak szary pracownik który wykonuje najbardziej odpowiedzialna pracę za wszystkich bo niejeden lekarzyk by palcem w papierach nie trafił ani pielęgniarka po czym się podpisują to już wielkie oburzenie. Wszystko idzie w górę to i każdy chce nornalnie zarabiać a nie śmieszne pieniądze za które nie można wyżyć przez cały miesiąc bo tygodniu nie starcza już wypłaty! Ja pronuje każdemu zarabiać najniższą krajową ciekawa jestem jak by każdy sobie radził i na ile byłoby takich mądrych osób które się wypowiadają o podwyżkach których jeszcze nawet nie ma. A Pan wielce przewodniczący nawet złotówki nigdy nie potrafi wywalczyć a śmie tworzyć artykuły o podwyżkach które w końcu po latach mają mieć miejsce. Żenada i porażka

 • 3 miesiące temu | ocena +5 / -17

  Pacjent Ch. Ogólnej

  Ludzie czytajcie ze zrozumieniem pieniądze nie są pieniędzmi z puli szpitala Szpital jest biedny Tego nie potraficie ale oszczerstwa to pierwsi wysuwać potraficie dajcie spokój ja mam bardzo dobre doświadczenie z rejestracją uśmiechnięte uczynne życzliwe tylko wiecie jak człowiek cham to i one takie będą więc nie wiem kto ma taki interes ciągle oczerniać te dziewczyny. Pozdrawiam panie z rejestracji

  • 3 miesiące temu | ocena +5 / -13

   Belchatowianin

   Brawo, dokładnie tak jest w każdym miejscu urzędowym jeśli petent jest hamski i wulgarny to nikt nie będzie wobec miły i pomocny

   • 8 godzin temu | ocena +0 / -0

    Strażak Sam

    Szkoda że nie rozumiesz ,że od pomocy właśnie jesteś i za to głównie Ci płacą a hamstwo musisz zostawić w domu ,albo zmienić pracę.Niektórzy ludzie łaskę robią,że pracują a nawet że żyją.

   • 3 miesiące temu | ocena +20 / -2

    Mariolka 60.

    Pacjent idący do przychodni czy szpitala nie idzie tam dla przyjemności. Idzie bo ma jakiś problem. Nie jest wulgarny ani chamski. Oczekuje tylko odrobiny kultury. Nie idzie do urzędu, tylko do placówki SŁUŻBY ZDROWIA. A słyszy ,dokumentacja z leczenia zaginęła , wyników badań brak........ Pamiętajcie pracownicy SŁUŻBY ZDROWIA, jak ktoś już to napisał karma wraca.

 • 3 miesiące temu | ocena +20 / -4

  Mariolka.60.

  Dyrekcjo Szpitala chyba niezbyt miło czytać takie niepochlebne opinie na temat swoich pracowników. Kiedyś pacjenci z całego województwa tylko do Szpitala i przychodni w Bełchatowie teraz tylko nie Bełchatów. Zawdzięczamy to personelowi placówki. Przychodnię pacjenci omijają szerokim łukiem. Rejestracja porażka. Panie rejestratorki brak empatii, aroganckie, nieuprzejme. Telefoniczna rejestracja brak słów. Czy jest osoba, która za to odpowiada.? Jeśli jest to do zwolnienia.!!!

 • 3 miesiące temu | ocena +6 / -1

  haaa

  Sam sie zaorałeś. Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej (SPZOZ) – jednostka organizacyjna, utworzona przez jeden z poniższych podmiotów: - ministra lub centralny organ administracji rządowej, - wojewodę, - jednostkę samorządu terytorialnego, - państwową uczelnię medyczną lub państwową uczelnię prowadzącą działalność dydaktyczną i badawczą w dziedzinie nauk medycznych. U nas jest to przez wojewodę! Działalność SPZOZ regulują od roku 2011 przepisy ustawy o działalności leczniczej, a wcześniej (w latach 1991-2011) ustawa o zakładach opieki zdrowotnej. SPZOZ jak każdy zakład opieki zdrowotnej prowadzi działalność polegającą na udzielaniu świadczeń zdrowotnych. Od swoich niepublicznych odpowiedników odróżnia się tym, że stanowi w 100% własność publiczną, Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej posiada osobowość prawną, samodzielność działania, źródło utrzymania czerpie głównie ze środków przekazywanych przez NFZ! czytaj dalej budżetówka pot. «instytucje finansowane z budżetu państwa»! Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ) jest państwową jednostką organizacyjną, która w systemie powszechnej opieki zdrowotnej zajmuje się finansowaniem świadczeń zdrowotnych! wiec czym jest szpital jak nie jednostką budżetową?

  • 3 miesiące temu | ocena +2 / -3

   Wazniak

   Poza tym na logikę..... Gdybyśmy byli budżetówka razem z nimi byśmy dostawali podwyżki i nie byłoby tej całej akcji

  • 3 miesiące temu | ocena +2 / -3

   Ważniak

   W Googlach szukać też potrafię. Szpital nie jest budżetówka i tyle w temacie. Zapraszam na stronę internetową lub bezpośrednio do placówki po więcej informacji.

   • 3 miesiące temu | ocena +2 / -1

    buahahaha

    twórcą, właścicielem, zarządca i płatnikiem szpitala jest Zarząd Województwa Łódzkiego, wiec czym jest szpital jak nie budżetówka? ty chyba pracujesz tam jako pracownik gospodarczy albo ten co rozwozi brudna pościel i odpady

 • 3 miesiące temu | ocena +5 / -0

  Praca czyni wolnym

  Heh parę groszy a jak ludzi łatwo na puścić przeciw sobie i co się dziwić, że inni potrafią zamordować o 5 zł. A prawda jest taka, że praca odpowiedzialna jest na każdym dziale, każdy dokłada swoją cegiełkę do tej układanki bez której ten organizm by nie funkcjonował, ale i każdy jest tylko człowiekiem i najchętniej robił by jak najmniej chcąc dostać jak najwięcej jest to zrozumiałe i jasne. Lecz sęk w tym by zarządzający podległym personelem mieli na tyle wysokie kompetencje aby móc bez problemu zaradzać tymi ludźmi. Niestety jeśli kierowników ich pomocników dobiera się za ładny uśmiech z klucza partyjnego, którzy nie mają bladego pojęcia o tym w jaki sposób zarządza się procesami w nowoczesnych sprawnych organizacjach mamy to co mamy... Ryba psuje się od głowy, jeśli kierownik przyzwala na określone zachowania w pracy lub co gorsza sam tak robi dlaczego pracownicy mają nie palić fajek, zajadać ciasta czy być na plotach gdzieś tam??

 • 3 miesiące temu | ocena +6 / -2

  Alicja

  I macie swoją pandemie ! Do was się ciężko dostać to teraz wiecie jak to jest gdy zasłaniając się pandemii ludzie spędzali na korytarzach godzinami żeby uzyskać pomoc , przesunięte planowane operacje ! Brawo brawo brawo . Eiedzialalnze karma wraca nie wiedziałam że tak szybko . Zacznijcie leczyć ludzi A później po pieniążki łapki wyciagnijcie!

 • 3 miesiące temu | ocena +11 / -0

  Chory pacjent (klient)

  - panie doktorze, a jak z alkoholem? - przynosic , przynosic.

 • 3 miesiące temu | ocena +7 / -0

  Antoni

  To teraz macie porownanie. Zarobki w spolkach kopalnianych a zarobki pge. Powodzenia na strajku

 • 3 miesiące temu | ocena +4 / -0

  Bełchatowianin

  A może warto do ministra napisać dlaczego pominął administracje bo te komentarze niczego się nie trzymają, rozumiem gdyby dyrekcja wyróżniła tylko rejestrację i sekretarki na oddziałach a pominęłaby administracje wtedy to rozgoryczenie byłoby zrozumiałe.

  • 3 miesiące temu | ocena +1 / -4

   Pracownik

   Sęk w tym że nie chodzi tylko o sekretarki i rejestrację. Na podwyżkę "załapały się" osoby, które nie powinny i które nie mają nawet kontaktu z pacjentem. I w tym przypadku była możliwość nagięcia przepisów :)

   • 3 miesiące temu | ocena +0 / -1

    Bełchatowianin

    Ale fala hejtu najbardziej wylała się właśnie na nie. Kto jeszcze dostał w artykule już nie wspomniano.. .

 • 3 miesiące temu | ocena +6 / -0

  Abc

  Kogo nie boli , temu powoli........tak jest w szpitalu w Bełchatowie.

 • 3 miesiące temu | ocena +3 / -1

  Zola

  Ludzie się kłócą, a dyrekcja cieszy. Jak czytam niektóre komentarze to nic dziwnego, że w Bełchatowie pis na tyle głosów.

  • 3 miesiące temu | ocena +0 / -1

   śmichy chichy

   Napisz na kogo głosowałeś! Oświeć mnie !Na kogo głosował "zola" przypadkowy typek z internetu ?!

   • 3 miesiące temu | ocena +0 / -0

    PiS i PO to jest jedno zło

    A czy ważne na kogo to jest jedna mafia wszystkich się powinno roztrzlać

   • 3 miesiące temu | ocena +2 / -0

    Zola

    Głosowałam na PO, które do tej pory dobrze rządziło. 😒 Jako nielekarz nie mogłam narzekać. Był porządek, a teraz to co chwilę nowe podatki, opłaty, podwyżki. A pensje rosną tylko niektórym

 • 3 miesiące temu | ocena +4 / -2

  Pracownik

  No ludzi przecież tutaj nie chodzi o podwyżki dla lekarzy czy pielęgniarek, którzy w zasadzie i tak co chwilę dostawaja..... Mowa jest o administracji

  • 3 miesiące temu | ocena +6 / -1

   buhaa

   o jakiej administracji? nie wiedziałem że Salowa, sanitariusz, fizjoterapeuta, ratownik medyczny, rejestratorka itp to administracja

   • 3 miesiące temu | ocena +2 / -2

    Pracownik

    No geniuszu,czytać ze zrozumieniem nie potrafisz? Rozchodzi się o to kto nie dostał

 • 3 miesiące temu | ocena +17 / -3

  Leon

  W Belchatowskim szpitalu to jest stara ekipa tzw kolesiostwo większość lekarzy to są zwykli lek.med którzy zatrzymali się na rozwoju jakieś 20 lat temu a pracują tylko po to żeby do emerytury dobić , szpital dla nich to jest na zasadzie odbębnić swoje i na prywatę biegiem do siebie do gabinetów. To samo tyczy się pielęgniarek stare wyjadaczki które chodzą po oddziałach jak święte krowy co prawda zdążają się z powołania ale to jest garstka. A dobijając do brzegu to za to co sobą reprezentują jedni i drudzy to ja osobiście nie dał bym złotówki podwyżki bo raz ze ich wiedza jest na bardzo słabym poziomie a dwa to i tak zarabiaja o wiele za dużo bo przecież jak jest im tak źle tak ciężko musza pracować to przecież można w każdej chwili zmienić prace i wtedy zobaczyć jak to się pracuje za ochłapy. Także ten nazwijmy to SZPITAL to jest nic innego jak banda nieudaczników którzy udają że leczą

  • 3 miesiące temu | ocena +0 / -1

   Mantra

   Leoś oby nie trafił Ciebie zawał ,bo trafisz w ręce miernot. Trochę pokory

 • 3 miesiące temu | ocena +3 / -0

  Amatorzy

  Co to za lekarze buhhhaaa

 • 3 miesiące temu | ocena +5 / -2

  Zwolnić ich dyscyplinarnie

  Leczyć nie umia a jeszcze podwyżki chcą Śmiech na sali do łopaty wygonic

  • 3 miesiące temu | ocena +0 / -4

   Dyrektor

   Tobie proponuję powrót do szkoły, prostaku.

 • 3 miesiące temu | ocena +6 / -8

  Elektrownia

  Wszyscy się czepiacie rejestracji a to nie tylko ten dział "dostał" pieniążki czegoś tu nie rozumie ... Praca jak każda inna ... Policja zła pielęgniarki źle rejestracja zła, magistrat zły ludzie jacy jesteście żałośni biedni i zarazem bardzo nieszczęśliwi wszystko wam nie pasuje. Pozdrawiam

 • 3 miesiące temu | ocena +25 / -5

  Kaszew...

  Rejestracja przychodni to jedna wielka pomyłka ~ ale co się dziwić~ jaka kierownik ~ taka instytucja. Najwyższy czas aby Dyrekcja przyjrzała się Ich pracy.

 • 3 miesiące temu | ocena +6 / -3

  Ola

  Podwyżki dla lekarzy którzy popierają nieszczepienia i informują rzetelnie o skutkatkach szczepienia preparatem niewiadomego pochodzenia.

 • 3 miesiące temu | ocena +12 / -1

  haha

  nie dziwie sie ze ksiegowa dostaje 3tys brutto(tak mało) skoro komukolwiek wypłaca 2650zl brutto jak od roku najnizsza krajowa to 2800zl brutto rozumiem wiec ze placówce budzetowej jaka jest szpital wojewodzki ksiegowa łamie przepisy prawa pracy?

  • 3 miesiące temu | ocena +3 / -5

   Pracownik

   Szpital nie jest placówką budżetową:) a księgowa nie zajmuje się wynagradzaniem pracowników 😁🤪

   • 3 miesiące temu | ocena +2 / -2

    haaa

    pracownik administracji tego szpitala pani księgowa pani kadrowa jak najbardziej w 100% jest pracownikiem budżetówki!

   • 3 miesiące temu | ocena +3 / -2

    haaa

    a czym jest? szpital podlega pod urząd wojewódzki w łodzi wiec na 100% budżetówka gamoniu, kto powoluje np dyrektora szpitala? skad szpital ma kase jak nie od administracji rządowej?

  • 3 miesiące temu | ocena +0 / -5

   rokefeler

   Wziales pod uwage ze to moze redaktor sie pomylil? Poza tym inteligencie umowami.zazwyczaj zajmuje sie dzial kadr

 • 3 miesiące temu | ocena +3 / -3

  .....

  Ja sie pytam gdzie sa te podwyżki zanim cos napiszecie dowiedzcie sie czy dostalism...y bo jakos grosza z tego nie widze

 • 3 miesiące temu | ocena +2 / -1

  Pis

  Zapisać się do janowskiej będzie podwyżka.

 • 3 miesiące temu | ocena +6 / -2

  Zwolnić wszystkich po co taka ekipa ????

  Za co podwyżki??? Pójdzie prześpi całą noc a jak ktoś potrzeba pomocy to niema żadnej

 • 3 miesiące temu | ocena +11 / -1

  Pracownik

  Tak jak pracuje się w szpitalu w Bełchatowie, to nie ma innej instytucji w Polsce aby tak pracowała. Na wszystko wszyscy mają czas w czasie godzin pracy ! !

 • 3 miesiące temu | ocena +10 / -7

  Leokadia

  Nigdy nie zrozumiem, że w rejestracji jest dużo pracy, skoro wizyt mało. Zamiast płacić za mówienie "wszystko zajęte" lepiej kartkę postawić.

  • 3 miesiące temu | ocena +4 / -7

   Kropka

   Musi się Pani zatrudnić w rejestracji to może wtedy będzie warto wydawać opinie czy pracy jest dużo czy mało. Pozdrawiam

 • 3 miesiące temu | ocena +6 / -2

  Hmmm

  Skoro od lipca weszła ustawa to jak mogli już dostać???

  • 3 miesiące temu | ocena +4 / -1

   Hehehe

   związki wiedzą.zawsze najlepiej. Tylko konta puste

 • 3 miesiące temu | ocena +6 / -6

  Rejestratorkaa

  Ale jak kupę lat administracja dostawała dużo większe pieniądze, miała czas na picie kawki, plotki i bezstresowe pogaduchy to było dobrze, nie? Chodziliscie z głową uniesioną wysoko do góry i rejestrację mieliście za gorszy sort. Karma wraca. Kto teraz jest gorszym sortem?

  • 3 miesiące temu | ocena +2 / -3

   Gorszy sort

   Brawo samo sedno 😁😁

   • 3 miesiące temu | ocena +0 / -1

    Ważne żeby wykształcenie nie decydowało.

    Fiodor

 • 3 miesiące temu | ocena +1 / -1

  Dumna...śmiech ....

  Faktycznie pracownicy administracji jak mogą być gorszy sort... Cóż za wypowiedz...Żenada

  • 3 miesiące temu | ocena +2 / -1

   Rej....

   A rejestracja wychodzi na to mogła być gorszy sort ... jak to mówią Karma wraca...

   • 3 miesiące temu | ocena +6 / -0

    Tatiana

    Rzeczywiście rejestracja nie pije kawek a płoty zwijają aż grzmi .

 • 3 miesiące temu | ocena +14 / -4

  hyyy

  a kopalniok po zawodówce albo podstawówce 6-7 tys brutto i mało...mało...

 • 3 miesiące temu | ocena +10 / -4

  Rejestratorka

  Zapraszamy administrację wszystkich szpitali,o przepracowanie kilku dni w jakiejkolwiek rejestracji

  • 3 miesiące temu | ocena +6 / -2

   admin

   Chętnie pójdziemy. W końcu będzie czas posiedzieć na ławce obok kiosku i palić papierosy po kilka razy dziennie.

  • 3 miesiące temu | ocena +5 / -0

   adm

   Ja tez zapraszam do kadr, ciekawe jak wszystko szybko ogarniesz

 • 3 miesiące temu | ocena +7 / -0

  Zwolennik partii rządzącej.

  Bardzo udana podwyżka. Małe pieniądze, a tak się udało ludzi skłócić.