Reklama

Szczęśliwy finał poszukiwań 40-latki

Opublikowano:
Autor:

Szczęśliwy finał poszukiwań 40-latki - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Szczęśliwy finał poszukiwań 40-latki. Kobieta, która wczoraj rano wyszła z domu i nie dawała znaków życia od godzin południowych, została znaleziona po 1.00 w nocy w lesie.

Policjanci do akcji ruszyli wczoraj około godziny 14.00. Poszukiwania prowadzone były na terenie gminy Kluki, bo tam zlokalizowano sygnał telefonu komórkowego, kiedy kobieta po raz ostatni kontaktowała się z rodziną. Do późnych godzin nocnych policjanci z wydziału kryminalnego pracowali przeczesując teren gminy. Około 1.00 w nocy policja odebrała sygnał logowania do jednej ze stacji operatora telefonii komórkowej, to umożliwiło dokładne zlokalizowanie poszukiwanej 40-latki.

- Kobieta została odnaleziona w nocy tuż przed godziną 2.00. Okazało się, że przez cały czas przebywała w lesie w swoim samochodzie. Kobietą zaopiekował się małżonek, który zobowiązał się we własnym zakresie przewieźć ją do pobliskiego szpitala. Na szczęście tym razem cała sytuacja zakończyła się szczęśliwie - informuje Iwona Kaszewska z KPP w Bełchatowie.

W akcji brało udział 54 policjantów i 24 samochody służbowe.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE