Reklama

Reklama

Świąteczny kiermasz charytatywny. Zbiórka pieniędzy na leczenie Franka

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: pomagam.pl

Świąteczny kiermasz charytatywny. Zbiórka pieniędzy na leczenie Franka - Zdjęcie główne

foto pomagam.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Przed nami kolejna, siódma już edycja charytatywnego kiermaszu organizowanego przez Niepubliczną Szkołę Podstawową w Bełchatowie. Jak co roku będzie okazja, by wylicytować ozdoby, vouchery czy własnoręcznie robione przysmaki. Cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie chorego Franka Mielczarka.

Reklama

Już w piątek, 17 grudnia przy Niepublicznej Szkole Podstawowej w Bełchatowie odbędzie się tradycyjny, świąteczny kiermasz charytatywny. Szkoła rokrocznie organizuje grudniową zbiórkę pieniędzy od początku swojego istnienia, czyli już siedem lat. Celem zawsze jest wsparcie leczenia ciężko chorych dzieci, które wymagają kosztownych operacji czy rehabilitacji.

Kiermasz w NSP w Bełchatowie. Gdzie i kiedy?

W tym roku kiermasz zostanie zorganizowany przed szkołą przy ul. Lipowej 5 w Bełchatowie. Uczniowie, rodzice i nauczyciele zapraszają mieszkańców od godziny 18:00, stoiska będą otwarte do 20:00. W jego trakcie będzie okazja by zaopatrzyć się w piękne, własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe, spróbować pysznych słodkości i dań, a przy tym pomóc maluchowi w potrzebie.

To jednak nie wszystko. W mediach społecznościowych szkoły wciąż trwają licytacje, na których można zdobyć niepowtarzalne przedmioty czy vouchery. Znajdziecie tam m.in. kupony na zabiegi kosmetyczne czy spa, świąteczne ozdoby i stroiki, a nawet choinki — bez których nadchodzące święta nie mogłyby się obejść.

Franuś — Śpiący królewicz. Chłopiec potrzebuje drogiej rehabilitacji

W tym roku, cały dochód zostanie przeznaczony na wsparcie leczenia Franka Mielczarka, który od 2017 roku jest w śpiączce spowodowanej ostrym, rozsianym zapaleniem mózgu. Chłopiec wymaga ciągłej i kosztownej rehabilitacji, która jest dla niego szansą na wyjście z choroby. Pieniądze na leczenie Franusia — Śpiącego Królewicza zbierane są również na portalu pomagam.pl.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE