Reklama

Strażnicy miejscy uratowali mężczyznę. Ta mieszanka mogła go zabić

Opublikowano:
Autor:

Strażnicy miejscy uratowali mężczyznę. Ta mieszanka mogła go zabić - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Podczas patrolowania ulic, strażnicy miejscy z Bełchatowa zauważyli leżącego na ziemi, nieprzytomnego mężczyznę. Z początku pojawiło się podejrzenie, że 36 -latek jest pod wpływem alkoholu – była to jednak zaledwie część historii, która mogła skończyć się tragicznie. Na szczęście znalazł się świadek, który powiedział strażnikom o opakowaniu leków, które nieprzytomny mężczyzna przepił mocnym alkoholem.

Około godziny 22:00 w środę 22 kwietnia, strażnicy miejscy patrolujący miasto zauważyli na Al. Wyszyńskiego mężczyznę, który nieprzytomny leżał pod przystankową wiatą. Gdy funkcjonariusze podeszli bliżej, znaleźli butelkę po alkoholu – podejrzewali więc, że człowiek ten jest po prostu pijany.

Na szczęście pojawił się świadek, który poinformował strażników, że na chwilę przed opróżnieniem butelki z trunkiem, mężczyzna zażył dużą ilość tabletek – udało się znaleźć puste opakowanie po lekach. Mundurowi natychmiast udzielili mężczyźnie pomocy przedmedycznej, a kilka chwil później pojawił się zespół ratownictwa medycznego, który przejął dalsze czynności. Ta historia mogła skończyć się tragicznie, gdyby nie interwencja strażników miejskich.

- Sytuacja była bardzo groźna, na szczęście medycy zjawili się na miejscu naprawdę szybko – oby zawsze udawało się im zdążyć na czas – mówił komendant Straży Miejskiej w Bełchatowie, Piotr Barasiński.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE