Reklama

Strażacy z Bełchatowa i okolic robią pompki dla Wojtusia. Upragniony cel jest już blisko!

Opublikowano:
Autor:

Strażacy z Bełchatowa i okolic robią pompki dla Wojtusia. Upragniony cel jest już blisko!  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Strażacy z całego kraju padają na ziemię i "pompują" w ramach akcji Gaszyn Challange. Wszystko w szczytnym celu, chodzi bowiem o zebranie pieniędzy dla dwuletniego Wojtka Howisa. Do akcji przyłączyły się okoliczne OSP.

Akcja została zainicjowana przez strażaków ochotników z Gaszyna – miejscowość na południu województwa łódzkiego. Wszystko po to, by ratować chorego na rdzeniowy zanik mięśni dwuletniego Wojtka Howisa.

Zasady wyzwania są banalnie proste. Nominowane osoby bądź jednostki strażackie muszą wykonać co najmniej 10 pompek i mają na to 48 godzin. Jeśli tego nie zrobią, wpłacają na zbiórkę po 10 zł od osoby, jeśli wykonają zadanie – 5 zł od osoby. Górnych limitów oczywiście nie ma.

Do akcji i zbiórki przyłączyli się już strażacy z Bełchatowa i okolicznych miejscowości – m.in. z OSP Bełchatów, OSP Postękalice, OSP Ludwików, OSP Niedyszyna, OSP Podwody, OSP Huta, OSP Dobrzelów, OSP Zelów, OSP Pożdżenice czy OSP Łobudzice. Z minuty na minutę przybywa nowych nagrań z realizacji wyzwania, a co najważniejsze suma zebranych pieniędzy coraz bardziej zbliża się do upragnionego celu, czyli 9 milionów złotych. Na ten moment na koncie zbiórki jest już 7 957 048 zł.

Nagrania z wyzwań możecie oczywiście zobaczyć na Facebook-u, poniżej jeden z przykładów strażackich pompek w szczytnym celu.

Jeśli chcecie przyłączyć się do zbiórki, możecie to zrobić TUTAJ.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE