Reklama

Staruszka padła ofiarą cygańskiej szajki. Okradli ją bardzo popularnym sposobem

Opublikowano:
Autor:

Staruszka padła ofiarą cygańskiej szajki. Okradli ją bardzo popularnym sposobem - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W poniedziałek w miejscowości Wielopole doszło do incydentu z udziałem osób narodowości romskiej. Mężczyzna oraz dwie kobiety pod przykrywką sprzedania koców okradli starszą kobietę.

11.09 około godziny 14.00 na jedną z posesji w gminie Bełchatów przybyli cyganie, którzy proponowali jednej z mieszkanek kupno koców. Podczas prezentacji, mężczyzna poprosił 84-letnią kobietę, aby ta poczęstowała ich jakimś jedzeniem, gdyż są bardzo głodni i zmęczeni podróżą.

W tym czasie, gdy seniorka przygotowywała posiłek, jedna z przybyłych osób zaczęła plądrować mieszkanie. Była to mniej więcej 30-letnia kobieta. Złodzieje działali w najlepsze, ale nie przewidzieli, że w domu znajduje się syn 84-letniej kobiety. Mężczyzna, który przyłapał trójkę na procederze, wypędził rabusiów, krzycząc, że wezwie policje.

Po godzinie staruszka zorientowała się, że z mieszkania zniknęły trzy złote pierścionki. Kobieta od razu zgłosiła sprawę na policję. Mimo, iż funkcjonariusze patrolowali okolicę, nie udało się nikogo złapać.

Policja apeluje, szczególnie do osób starszych, by zachować ostrożność w kontaktach z nieznanymi.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE