Reklama

Starcie polityczne "jedynek" z naszego okręgu. Debata kandydatów już dziś w TVP3

Opublikowano:
Autor:

Starcie polityczne "jedynek" z naszego okręgu. Debata kandydatów już dziś w TVP3 - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W piątkowy wieczór (27.09), wyborcy będą mieli okazję śledzić debatę liderów list komitetów wyborczych z okręgu 10, w którym znajduje się również powiat bełchatowski. Dyskusja odbędzie się na antenie TVP 3, poprowadzi ją red. Michał Rachoń. Transmisja zacznie się o godzinie 20:00 i potrwa do 20:55.

Zgodnie z informacjami organizatora, na debacie nie będzie wiodącego tematu czy szczegółowych pytań z jednej dziedziny. Kandydaci będą mieli okazję wypowiedzieć się na tematy światopoglądowe, gospodarcze, ekologiczne, a także poruszyć kwestie ważne dla regionu.

Debata zostanie podzielona na kilka segmentów, podczas których w ogień pytań wezmą kandydatów przedstawiciele lokalnych redakcji. Organizatorzy przewidują, że padnie około 10 zapytań. Na każdą odpowiedź uczestnicy będą mieli minutę. Na koniec, każdy dostanie 60 sekund na swobodne podsumowanie lub zadanie pytań kontrkandydatom.

Jeśli wszystkie "jedynki" dopiszą i zasiądą w studio, to będziemy mogli zobaczyć w dyskusji: Dariusza Klimczaka (PSL), Antoniego Macierewicza (PiS), Anitę Sowińską (Lewica), Patryka Marjana (Konfederacja) oraz Cezarego Grabarczyka (Koalicja Obywatelska).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE