Łódzka BetCris IV Liga: Czarne Pantery bez litości dla Włókniarza Zelów

Łódzka BetCris IV Liga: Czarne Pantery bez litości dla Włókniarza Zelów - Zdjęcie główne

Sport W pierwszym spotkaniu piątej kolejki sezonu 2023/2024 Łódzkiej BetCris IV Ligi, piłkarze Włókniarza Zelów rywalizowali na wyjeździe z drużyną AKS SMS Łódź. Z jakim skutkiem?

Piłkarze zespołu AKS SMS Łódź do rywalizacji z Włókniarzem przystępowali z dorobkiem sześciu punktów na koncie (2 wygrane, 2 przegrane, bilans bramek 7:6). Zelowianie z nadzieją na pierwszą zdobycz punktową i podreperowanie fatalnego bilansu bramkowego (6:20). Faworytem była ekipa gospodarza, która w poprzednim sezonie (3:0 u siebie i 4:1 na wyjeździe). Której z drużyn tym razem udało się zrealizować cel?

Niestety to „Czarne Pantery” ponownie okazały się zdecydowanie lepsze. Swoją wyższość udowodniły już w pierwszej połowie, która zakończyła się wynikiem 4:0 dla faworyta. Na listę strzelców wpisali się kolejno: Włodarczyk, Pietrasiak, Wrzesiński i raz jeszcze Włodarczyk, który na przerwę schodził z dubletem.

W drugiej połowie AKS SMS dorzucił jeszcze dwa trafienia. Wynik na 5:0 podwyższył Dąbrowski, a kolejnego gola dorzucił Korski. Przyjezdnych stać było tylko na honorowego gola, na którego odpowiedział jeszcze Rulewicz, ustalając wynik meczu na 7:1 dla łodzian.

Porażka 1:7 w stolicy województwa oznacza, że zelowianie pozostają jedyną drużyną w osiemnastozespołowej stawce, która w bieżących rozgrywkach jeszcze nie zapunktowała.

AKS SMS Łódź vs Włókniarz Zelów 7:1 (4:0)
Bramki: Włodarczyk x2, Pietrasiak, Wrzesiński, Dąbrowski, Korski, Rulewicz - ?

W szóstej kolejce Łódzkiej BetCris IV Ligi piłkarze Włókniarza Zelów zmierzą się na wyjeździe z Omegą Kleszczów. Derbowe spotkanie zaplanowano na środę 6 września. Powrót na Stadion im. Krzysztofa Surlita nastąpi w sobotę 9 września, kiedy to Niebiesko-Biało-Zieloni podejmą Skalnik Sulejów w siódmej kolejce sezonu 2023/2024.

Artykuł pochodzi z portalu ddzelow.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.