BetCris Łódzka 4. Liga: Włókniarz Zelów zdeklasowany na własnym boisku

BetCris Łódzka 4. Liga: Włókniarz Zelów zdeklasowany na własnym boisku - Zdjęcie główne

Sport W środowe popołudnie zespół Włókniarza Zelów walczył o punkty z drużyną KS Kutno. Spotkanie to zostało rozegrane w ramach 25. kolejki sezonu 2023/2024 BetCris Łódzkiej 4.Ligi. Jakim zakończyło się rezultatem?

Zelowianie do środowej konfrontacji przystępowali po wyjazdowym remisie ze Skalnikiem Sulejów (1:1), dzięki któremu zdobyli swój dziewiąty punkt w bieżących rozgrywkach. Niebiesko-Biało-Zieloni nie byli jednak faworytem starcia z KS Kutno.

Przed bezpośrednią potyczką Włókniarz zajmował ostatnie miejsce w tabeli i tracił do rywala 19 punktów. Z drugiej strony, w rundzie jesiennej piłkarze z naszego miasta wygrali na wyjeździe 3:2, sprawiając niemałą niespodziankę.

Niestety tego wyniku nie udało się powtórzyć na własnym boisku. Goście już do przerwy prowadzili 2:0 i pewnie zmierzali po komplet punktów. Na listę strzelców wpisali się kolejno Tomasz Dąbrowski i Michał Gibulski.

W drugiej połowie Włókniarz nie był w stanie zdobyć kontaktowej czy nawet honorowej bramki, a przyjezdni dorzucili trzy kolejne sztuki. W protokole meczowym zapisali się Adrian Pęgowski, Bartosz Bujalski i Alan Kułakowski.

Włókniarz Zelów – KS Kutno 0:5 (0:2)
Bramki: Dąbrowski, Gibulski, Pęgowski, Bujalski, Kułakowski.

Następny mecz Włókniarza Zelów to wyjazdowe spotkanie z RKS-em Radomsko w sobotę 11. Tydzień później na Stadion im. Krzysztofa Surlita zawita Zryw Wygoda.

Artykuł pochodzi z portalu ddzelow.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.