Reklama

Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem"

Opublikowano:
Autor:

Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na spektakl, pt. „Przygoda z ogrodnikiem”, który odbędzie się 17 marca o godzinie 18:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

"Przygoda z ogrodnikiem" to czarna komedia z zaskakującą puentą wybitnego kanadyjskiego autora - Norma Fostera. Znany jest on polskiemu widzowi z takich hitów scenicznych, jak: Premiera, Ostra Jazda, Randka w Ciemno na dwie pary czy Między łózkami.

Para aktorów – Państwo Dzicy, po latach pracy w teatrze, porzucają ambicje i mizerne życie aktorów teatru objazdowego. Zostają ekspertami od samodoskonalenia osobowości i jeżdżą po świecie z szkoleniami motywacyjnymi. Kiedy są na szczycie kariery, ich małżeństwo powoli się rozpada. Jaki udział ma w tym ogrodnik Państwa Dzikich? Czy z pomocą stanowczej agentki uda im się pozostać na szczycie, a jednocześnie odnaleźć prawdziwych siebie i odnowić wzajemną miłość? Wyrafinowany humor, chwile refleksji i wyśmienita obsada: Anna Mucha, Edyta Herbuś, Katarzyna Ankudowicz, Artur Krajewski, Bogdan Kalus, oraz Michał Sitarski – to wszystko powinno przyciągnąć widzów bardziej niż wykłady jakiegokolwiek guru od motywacji!

Bilety na spektakl dostępne są w kasie MCK PGE Gigantów Mocy.

Scenariusz: Norm Foster
Reżyseria i tłumaczenie: Mirosław Połatyński
Kostiumy: Aneta Suskiewicz
Scenografia: Witold Stefaniak


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE