Reklama

Spektakl mikołajkowy w MKC-u pt. „Opowieść o prawdziwym Mikołaju”

Opublikowano:
Autor:

Spektakl mikołajkowy w MKC-u pt. „Opowieść o prawdziwym Mikołaju” - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na spektakl mikołajkowy, pt. „Opowieść o prawdziwym Mikołaju”, który odbędzie się 6 grudnia o godzinie 17:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Przychodzi co roku, o tej samej porze, zawsze pod osłoną nocy. Żeby nikogo nie zbudzić, korzysta z wlotu komina a prezenty które zostawia, w 98% pokrywają się z oczekiwaniami! Przemieszcza się ekologicznymi saniami zaprzęgniętymi w renifery i w ciągu kilku dni odwiedza cały świat. Na pewno wiecie o kim mowa, bo.. sami na Niego czekacie!
Na początku grudnia, Święty Mikołaj dotrze do Miejskiego Centrum Kultury, gdzie spotka się z dziećmi podczas spektaklu mikołajkowego, dostarczy świąteczne prezenty i chętnie zrobi sobie z Wami zdjęcie!

Opis spektaklu:
Czy my, dorośli wierzymy w Mikołaja? Czy mamy kogoś, komu powierzamy nasze marzenia? Co by było, gdyby jedno z dziecięcych pragnień nagle się spełniło? Odpowiedzi na te pytania znajdą Państwo w nowym przedstawieniu Teatru Piccolo pt. „Opowieść o prawdziwy Mikołaj", który jest również wspaniałą lekcją dla najmłodszych, bowiem dzieci nauczą się pokory i poczują mobilizację do wypełniania dobrych uczynków. Kilkadziesiąt lat temu, mały Mateusz, podopieczny łódzkiego sierocińca wysyła list do Mikołaja. Korespondencja jednak zostaje zagubiona i dopiero teraz, po latach, tuż przed kolejną Gwiazdką list dociera do adresata. Mikołaj postanawia zrezygnować z urlopu, specjalnie po to, aby dostarczyć wymarzony prezent, jak się okazuje, dorosłemu już Mateuszowi. Czy dawny wychowanek domu dziecka jest w stanie ponownie uwierzyć w Mikołaja i jego ideały?

Scenariusz: Włodzimierz Wdowiak
Scenografia: Andrzej Raab
Muzyka: Włodzimierz Wdowiak
Reżyseria: Anna i Włodzimierz Wdowiak
Występują: Ewa Sonnenburg, Anna Wdowiak, Konrad Korkosiński, Włodzimierz Wdowiak, Mieczysław Dyrda oraz Agnieszka Wdowiak

Spektakl teatralny skierowany do dzieci wieku 2-13 lat
Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie MCK PGE Gigantów Mocy oraz internetowo: https://bit.ly/2PfbIZY

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE