Reklama

Sobota na szpilkach - film i warsztaty makijażu

Opublikowano:
Autor:

Sobota na szpilkach - film i warsztaty makijażu - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na pierwszą tegoroczną edycję najbardziej kobiecego wydarzenia w mieście – „Soboty na Szpilkach”, która odbędzie się 12 maja o godzinie 15:30.

„Sobota na szpilkach” powraca! Podobnie jak w ubiegłych latach, podczas najbardziej kobiecego wydarzenia w mieście, będzie można obejrzeć dobry film i wziąć udział w kobiecych warsztatach.
Sobotę rozpoczniemy seansem filmu (godzina: 15:30), w kinie KULTURA. Na ekrnaie zobaczymy nieznaną historię Marii Callas – jednej z najpopularniejszych śpiewaczek operowych na świecie, której życie prywatne w niczym nie przypominało efektownego blichtru sceny.

Po seansie, uczestniczki „Soboty na szpilkach” będą mogły wziąć udział w warsztatach. pn. „Jak odmłodzić się makijażem?” (godzina: 17:30), które poprowadzi pani Lilia Łaska – charakteryzatorka pracująca na co dzień w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej, im. Leona Schillera w Łodzi, mistrzyni wizażu oraz laureatka wielu konkursów dla wizażystów. Podczas warsztatów panie dowiedzą się o tym jak dbać o skórę twarzy, jakie kosmetyki do makijażu wybrać oraz jak wykonać idealny makijaż oczu oraz brwi i nie popełnić przy tym błędu.
Na warsztaty prosimy o zabranie stojącego lusterka, podkładu, pudru, korektora, pędzli, kredki do brwi oraz środków do demakijażu.

Bilety w cenie 10 zł (seans filmowy) oraz 20 zł (warsztaty wizażu) do nabycia w kasach MCK Gigantów Mocy oraz internetowo: https://bilety.mckbelchatow.pl

Liczba osób

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE