Reklama

Seryjny złodziej alkoholu wpadł w bełchatowskich delikatesach. Teraz stanie przed sądem

Opublikowano:
Autor:

Seryjny złodziej alkoholu wpadł w bełchatowskich delikatesach. Teraz stanie przed sądem - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Do 5 lat pozbawienia wolności grozi bełchatowianinowi, który w sobotę 14 września został przyłapany na próbie kradzieży. Okazało się, że działał w warunkach recydywy. Zatrzymania dokonał właściciel delikatesów, które delikwent próbował okraść.

Do zatrzymania doszło w ostatnią sobotę, 14 września. Około południa dyspozytor bełchatowskiej policji odebrał informację o ujęciu złodzieja, który próbował okraść lokalne delikatesy - chodziło o alkohol. Zatrzymania dokonał właściciel sklepu. Okazało się, że 32 letni bełchatowianin, działał w warunkach recydywy.

- Zgłaszający podał, że to już kolejna w tym dniu kradzież alkoholu przez tego mężczyznę. Wartość skradzionego towaru pokrzywdzony wycenił na 800 zł. Okazało się, że zatrzymany przez policję 32-latek ma w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu w policyjnym areszcie usłyszał zarzut przestępstwa kradzieży, które zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności […] O jego dalszym losie zadecyduje sąd – informuje KPP Bełchatów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE