Reklama

Schronisko dla zwierząt w Bełchatowie wznawia adopcje. Zmienia jednak zasady

Opublikowano:
Autor:

Schronisko dla zwierząt w Bełchatowie wznawia adopcje. Zmienia jednak zasady - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Bełchatowskie schronisko dla zwierząt wznawia adopcje psów i kotów. Wprowadza jednak nowe zasady. Mieszkańcy zainteresowani przygarnięciem czworonożnego pupila będą musiały wcześniej zadzwonić.

Przez ostatnie tygodnie ze względu na panującą pandemię Schronisko dla zwierząt w Bełchatowie zawiesiło adopcje zwierząt. Placówka poinformowała jednak, że od 27 kwietnia mieszkańcy znowu będą mogli za drobną opłatą przygarnąć do domu psa lub kota. Będzie to odbywało się jednak na innych zasadach. Adopcja będzie możliwa wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Jak informuje schronisko, osoby zastanawiające się nad adopcją, zdjęcia zwierząt mogą obejrzeć na na stronie internetowej placówki. Tam też należy spisać numery ewidencyjne psiaków czy kotów, którymi jesteś ewentualnie zainteresowany. Następnie na spotkanie trzeba umówić się telefonicznie, dzwoniąc pod numer (44) 633 38 77 lub 600 185 657 i podać numery wybranych zwierząt. Umawianie spotkań odbywa się PN-PT w godz. 9:00 – 17:00. Na spotkanie możesz umówić się PN-PT w godz. 9:00 – 17:00 lub SO: 10:00 – 16:00.

- Z racji obowiązujących ograniczeń podczas spotkania adopcyjnego, w schronisku mogą przebywać maksymalnie 3 osoby. Na spotkanie prosimy o przebycie w maseczkach oraz rękawiczkach. Podczas spotkania na jednym z naszych wybiegów, w asyście pracownika schroniska będziesz mógł bliżej poznać wybrane zwierzaki. Jeśli zdecydujesz się adoptować jednego z nich. Przygotujemy psiaka do adopcji oraz zajmiemy się formalnościami – informuje bełchatowskie schronisko.

Wszystkie formalności związane z adopcją odbywają się w wyznaczonym punkcie. Jak zaznacza bełchatowskie schronisko, adopcja zwierzaka wiąże się z podpisaniem umowy adopcyjnej oraz opłatą. W przypadku psa to koszt 50 zł, a kota - 25 zł.

- Aby zminimalizować ryzyko, zalecamy przed wizytą przygotować odliczoną kwotę pieniędzy na opłatę adopcyjną. Na spotkanie adopcyjne zabierz ze sobą dowód osobisty oraz obrożę i smycz lub kontener dla kota – zaleca bełchatowskie schronisko.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE