Reklama

Ruszyły zapisy na "Bełchatowską Piętnastkę"

Opublikowano:
Autor:

Ruszyły zapisy na "Bełchatowską Piętnastkę" - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ruszyły już zapisy na "Bełchatowską Piętnastkę", która odbędzie się 4 listopada. W tym roku to już 22. edycja imprezy. Ten piętnastokilometrowy, trzeci i ostatni bieg z cyklu "Triady bełchatowskiej" od kilku lat cieszy się ogromną popularnością. Z zapisami nie ma co zwlekać, bo organizatorzy określili limity uczestników.

"Bełchatowska Piętnastka" tradycyjnie prowadzić będzie przez ulice naszego miasta: Dąbrowskiego, Czyżewskiego, Sienkiewicza, Staszica oraz Okrzei. Start i meta znajdować się będą przy hali "Energia", gdzie mieścić się będzie biuro zawodów. Temu, piętnastokilometrowemu biegowi towarzyszyć będzie "Bieg Rekreacyjny", którego dystans będzie wynosił 5 km.

Każdy bieg będzie wymagał wpisowego. W "Biegu Rekreacyjnym" opłatę ustalono na 10 zł, w "Bełchatowskiej Piętnastce" koszt, do końca września - 45 zł. Potem, do 21 października wpisowe to 55 zł, później do końca miesiąca opłata wzrośnie do 65 zł. Zgłoszenia online przyjmowane są TUTAJ do 29 października.

Liczba miejsc jest ograniczona limitem, który na bieg główny wynosi 1250 osób. W biegu towarzyszącym natomiast, przewidziany limit to 120 biegaczy. TUTAJ dostępne są regulaminy obu biegów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE