Reklama

Rodzinny dramat w Oleśniku. Mężczyzna ugodzony nożem podczas awantury

Opublikowano:
Autor:

Rodzinny dramat w Oleśniku. Mężczyzna ugodzony nożem podczas awantury - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia O krok od tragedii podczas rodzinnej awantury w Oleśniku. W trakcie kłótni 57-latek chwycił za nóż i ugodził nim drugiego mężczyznę. Napastnik został zatrzymany przez policję. Rannego w klatkę piersiową 19-latka zabrała karetka pogotowia.

Do mrożących krew w żyłach scen doszło podczas rodzinnej kłótni na terenie jednej z posesji w Oleśniku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do sprzeczki doszło pomiędzy dwójką mężczyzn. W pewnej chwili 57-letni mieszkaniec pow. bełchatowskiego, chwycił za nóż i ugodził nim 19-latka. Nie wiadomo co było powodem kłótni. Na miejscu pojawiła się policja, która zatrzymała napastnika.

- Sytuacja miała miejsce w rodzinie pomiędzy dwoma mężczyznami. Obecnie trwają w tej sprawie czynności śledcze pod nadzorem prokuratora – mówi Iwona Kaszewska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie.

Więcej szczegółów na temat całej sytuacji, póki co, nie chce udzielić bełchatowska prokuratura. Zatrzymany mężczyzna jest obecnie przesłuchiwany. Nie zostały mu postawione jeszcze zarzuty.

Drugiego z uczestników rodzinnej kłótni, który został ugodzony nożem w klatkę piersiową, zabrała karetka pogotowia do bełchatowskiego szpitala. Ze wstępnych informacji uzyskanych od policji wiadomo, że przeżył.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE