Reklama

Robert Biedroń z wizytą w Bełchatowie. Postuluje zamknięcie kopalni, co zaoferuje w zamian?

Opublikowano:
Autor:

Robert Biedroń z wizytą w Bełchatowie. Postuluje zamknięcie kopalni, co zaoferuje w zamian? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W czwartek przed południem do Bełchatowa przyjedzie Robert Biedroń, były poseł Ruchu Palikota, do niedawna prezydent Słupska, a obecnie kandydat do Parlamentu Europejskiego. Póki co informacje o wizycie polityka pozostaje niepotwierdzona i ma charakter nieoficjalny, natomiast z dobrze poifnormowanych źródeł wiemy, że jedyne co jeszcze nie jest pewne to godzina spotkania, a tą poznamy z początkiem przyszłego tygodnia.

Rośnie gorączka przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. Na ulicach pojawiają się billboardy, a znane postacie polityki przemierzają kraj, spotykając się z wyborcami i przekonując do swojego pomysłu na miejsce Polski w Europie.

W Bełchatowie organizowane już były spotkania z Antonim Macierewiczem, który przedstawiał na spotkaniu lidera łódzkiej listy PiS - Witolda Waszczykowskiego oraz Beatę Dróżdż. Wizytę w naszym mieście ma już też za sobą Marek Belka - lider listy Koalicji Europejskiej.

Teraz odwiedziny zapowiedział Robert Biedroń, lider partii Wiosna. Były poseł i do niedawna prezydent Słupska ma w czwartek na briefingu prasowym przedstawić swój pomysł dla Bełchatowa. Warto wspomnieć, że Biedroń w jednym ze swoich założeń politycznych ma likwidację energetyki węglowej do 2035 roku. Czym zatem polityk chce podbić serce bełchatowian? O tym przekonamy się niebawem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE