Reklama

Reklama

Remont w starostwie. Ważne informacje dla klientów urzędu

Opublikowano: czw, 22 cze 2017 15:18
Autor:

Remont w starostwie. Ważne informacje dla klientów urzędu - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Reklama

Jak informuje starostwo powiatowe, w związku z remontem sieci teleinformatycznej oraz remontem pomieszczeń Wydziału Geodezji, Kartografii i Katastru, Referat ds. Ewidencji gruntów i budynków od 22 czerwca zostaje przeniesiony na I piętro w budynku głównym bełchatowskiego starostwa przy ul. Pabianickiej 17/19. Zadania realizowane przez Referat, a obejmujące w szczególności: aktualizację i udzielanie informacji z ewidencji gruntów i budynków, w tym wydawanie wypisów i wyrysów odbywać się będzie w pokoju nr 100.

Jednocześnie przypominamy, że od poniedziałku kasa z głównego budynku starostwa przeniesiona została do siedziby Powiatowego Urzędu Pracy - I piętro (były punkt kasowy Banku Spółdzielczego). W pomieszczeniu kasowym, podobnie jak w przypadku Wydziału Geodezji trwa remont instalacji informatycznej.

Na czas remontu we wtorki kasa nie będzie czynna w godzinach popołudniowych. Wpłat będzie można dokonywać tylko w godzinach 7.45 – 14.45, czyli tak jak w pozostałe dni tygodnia. Płatności we wtorkowe popołudnia możliwe będą tylko za pośrednictwem karty bankomatowej, w wydziale komunikacji. Bankowy operator tej usługi pobiera prowizję w wysokości 2 zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.