Reklama

Rap Lokal Bełchatów vol. 2! Premiera teledysku do charytatywnej już dziś!

Opublikowano:
Autor:

Rap Lokal Bełchatów vol. 2! Premiera teledysku do charytatywnej już dziś!  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dziś swoją premierę ma teledysk promujący drugą edycję akcji charytatywnej Rap Lokal Bełchatów. Akcja została zapoczątkowana w Pabianicach w 2016 roku przez Krzysztofa "ESTE" Łyszkowskiego, który zebrał lokalnych raperów i wspólnie z nimi nagrał utwór będący promocją akcji. Głównym celem przedsięwzięcia stała się zbiórka dla kolegi Łukasza Millera. I tak ruszyły kolejne emisje akcji "Rap Lokal", poszerzając zasięg imprezy o kolejne miasta.

W tym roku w Pabianicach odbywa się już siódma edycja akcji, a w Bełchatowie i Końskich druga. 2019 rok dołączają również Jarocin i Chorzów. W każdym z miast głównym celem jest zbiórka pieniędzy na szczytny cel.

Podczas drugiej edycji w Bełchatowie, raperzy będą wspierać zbiórkę pieniędzy dla Adasia Domańskiego, na leczenie i rehabilitację. Adaś od urodzenia zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym, którego skutkiem jest niedowład lewostronny i padaczka. Koncert, na którym będą zbierane środki dla Adasia odbędzie się 9 listopada w Klubie Metro przy ulicy Czyżewskiego 2 w Bełchatowie.

Już od 18:00 w serwisie YouTube dostępny będzie tegoroczny teledysk.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE