Reklama

Reklama

Radni będą dmuchać w "balonik"?

Opublikowano: czw, 2 lis 2017 10:26
Autor:

Radni będą dmuchać w "balonik"? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Krzysztof Jewgiejuk, w imieniu radnych klubu Ziemi Bełchatowskiej złożył wniosek o zmianę zapisów w statucie powiatu. Uściślając chodzi o to, by formalnie usankcjonować użycie alkomatu wobec radnego, którego stan budzi jakiekolwiek wątpliwości podczas posiedzenia Rady lub komisji stałej.

Reklama

Nie trzeba szczególnie mocno wyjaśniać, że wniosek złożony przez Krzysztofa Jewgiejuka na sesji rady powiatu, która odbyła się w miniony poniedziałek, to pokłosie wydarzeń z 20 października i nadzwyczajnej sesji, która zakończyła się skandalem w roli głównej z radnym PiS Ryszardem Ciągło.

- Stąd mój pomysł, moja sugestia, żeby radni nie byli ludźmi ponad prawem. Chodzi o to, żeby w razie jakichkolwiek wątpliwości co do stanu ich zdrowia czy trzeźwości można było z mocy prawa, radnego takiemu badaniu poddać – wyjaśnia radny Krzysztof Jewgiejuk

Wniosek najprawdopodobniej będzie procedowany na kolejnej sesji Rady Powiatu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 4 lata temu | ocena +4 / -4

    olo

    Patrząc na podejmowane decyzje można śmiało takie wnioski wyciągać ...

  • 4 lata temu | ocena +10 / -10

    Absynt

    Przebadajcie członków zarządu w czasie pracy w urzędzie ,wynik może być bardzo ciekawy.