Reklama

Radna Ewa Skorupa krytycznie o współpracy z prezydent Mariolą Czechowską: ''zarządzający miastem z tylnego siedzenia mieli inne poglądy'' [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Radna Ewa Skorupa krytycznie o współpracy z prezydent Mariolą Czechowską: ''zarządzający miastem z tylnego siedzenia mieli inne poglądy''  [VIDEO] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ewa Skorupa, była radna PLUSa, a obecnie piastująca ten urząd z ramienia Prawa i Sprawiedliwości na kilka godzin przed ciszą wyborczą spotkała się z dziennikarzami. Na konferencji podzieliła się swoimi doświadczeniami z czteroletniej współpracy z prezydent Mariolą Czechowską. Padły gorzkie słowa i konkretne przykłady.

Zdaniem radnej współpraca nie należała – mówiąc delikatnie – do najłatwiejszych. Ewa Skorupa wytyka obecnie urzędującej prezydent między innymi problemy we współpracy z organizacjami pozarządowymi czy brak realizacji inwestycji zgłaszanych przez nią.

Według radnej jednym z zauważalnych problemów we współpracy były zmiany zdania Marioli Czechowskiej, co miałoby w odczuciu Ewy Skorupy sugerować, że prezydent Bełchatowa nie jest osobą samodzielnie decydującą o sprawach miasta..

- Reasumując. Obecna Pani prezydent nie należy do osób nastawionych na współpracę z radą miejską. Partnerstwo w kontaktach powinien charakteryzować wzajemny szacunek i zaufanie. Osobiście wiele razy doświadczyłam tego, że kiedy rozmawiałyśmy, świetnie się rozumiałyśmy, a kiedy zamknęłam drzwi, pani prezydent zmieniała decyzję. Oznacza to, że faktycznie zarządzający miastem z tylnego siedzenia, mieli inne poglądy na ten temat - mówi radna PiS.

Kończąc swoją wypowiedź, Ewa Skorupa zaapelował do bełchatowian nie tylko o uczestnictwo w niedzielnych wyborach, ale także o mądry wybór. Sama zadeklarowała, że krzyżyk na swojej karcie postawi przy Dariuszu Matyśkiewiczu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE