Reklama

Przyniósł pełny portfel na komendę. Policjanci wiedzieli co z nim zrobić

Opublikowano:
Autor:

Przyniósł pełny portfel na komendę. Policjanci wiedzieli co z nim zrobić - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia O dużym szczęściu może mówić mieszkaniec gminy Dłutów, który zgubił portfel z dokumentami i niemałą sumą gotówki, jego własność odnalazł 56-latek, który ani nie wahał się co ma zrobić ze znaleziskiem.

Wczoraj do bełchatowskiej komendy zgłosił się 56-letni mężczyzna, który przyniósł portfel. Uczciwy znalazca natknął się na zgubę w miejscowości Pawłówek (gmina Dłutów).

- Okazało się, że w portfelu oprócz dokumentów i karty bankomatowej było też ponad 1600 złotych. Policjanci o niecodziennym znalezisku powiadomili właściciela, aby zgłosił się po swoją zgubę. Następnego dnia przyszedł po odbiór zagubionych rzeczy, które czekały na niego na policji. Mieszkaniec gminy Dłutów nie krył swojego zadowolenia i wdzięczności wobec uczciwego znalazcy, którego postawa z pewnością zasługuje na pochwałę i uznanie - informuje Iwona Kaszewska z KPP w Bełchatowie.

Policja przypomina, że każdy znaleziony przedmiot, dokumenty, czy pieniądze należy zwrócić. Nie robiąc tego narażamy się na konsekwencje wynikające z art. 284 kk, czyli przywłaszczenia rzeczy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE