Reklama

Przed bełchatowskim targowiskiem w magiczny sposób znikają pieniądze z portfela

Opublikowano:
Autor:

Przed bełchatowskim targowiskiem w magiczny sposób znikają pieniądze z portfela - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Bełchatowscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy przez wróżkę, która oferowała swoje usługi w pobliżu targowiska miejskiego. Kobieta podejrzewana jest o przywłaszczenie sobie kwoty 570zł.

7 lipca przed miejskim targowiskiem w Bełchatowie mieszkankę Gminy Bełchatów zaczepiła kobieta, proponując usługi wróżbiarskie. Miała ona śniadą skórę, około 40-50 lat, 165 cm wzrostu i była w ciąży. Prosiła o złotówkę na wodę, tłumacząc, że jest bardzo spragniona. Po chwili, poprosiła jeszcze o dwa złote, proponując usługę wróżbiarską. Po wypowiedzeniu zaklęć, oddała dwuzłotówkę właścicielce, jednak aby wróżba się udała sama włożyła je do portfela, po czym odeszła.

Mieszkanka Gminy Bełchatów ruszyła w stronę Grocholic i dopiero robiąc zakupy w sklepie zorientowała się, że nie ma pieniędzy. Co prawda dwa złote wróciło do jej portfela, ale zniknęła o wiele większa kwota - 570 zł. O zajściu szybko poinformowała policję. Funkcjonariusze prowadzą poszukiwania kobiety odpowiadającej rysopisowi przedstawionemu przez poszkodowaną.


Policja ostrzega przed osobami, które wróżą z ręki równocześnie opróżniając portfele. Stosowana przez fałszywe wróżki psychomanipulacja skutkuje tym, że pokrzywdzone osoby orientują się, że zostały okradzione dopiero po czasie. Dlatego gdy już dojdzie do takiego zdarzenia, policja apeluje o jak najszybszy kontakt pod numer telefonu 997 lub 112.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE