Reklama

Premiera hitu „Iniemamocni 2” i wielki konkurs kin Helios!

Opublikowano:
Autor:

Premiera hitu „Iniemamocni 2” i wielki konkurs kin Helios! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Premiera hitu „Iniemamocni 2” i wielki konkurs kin Helios!

Z okazji premiery najnowszej animacji „Iniemamocni 2”, sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów nie tylko przed ekrany, ale także do udziału w familijnym konkursie! Główną nagrodą jest tygodniowy pobyt dla 4-osobowej rodziny
w wyjątkowym miejscu na turystycznej mapie Polski - Dolinie Charlotty.

Już w piątek, 13 lipca Iniemamocni powrócą na ekrany kin Helios w całej Polsce! Super rodzinka będzie mierzyć się
z nowymi wyzwaniami – podczas gdy Helen rozwija swoją karierę zawodową, jej mąż zostaje w domu z dziećmi realizując się w zaciszu domowych pieleszy. Ta nowa sytuacja jest trudna dla wszystkich, a pączkujące nadprzyrodzone zdolności małego Jack-Jacka nie czynią jej łatwiejszą. Kiedy kolejny szwarccharakter planuje genialny i niebezpieczny spisek, cała rodzina musi ponownie zjednoczyć siły, aby stawić czoła nowemu wyzwaniu!

Z okazji premiery filmu „Iniemamocni 2” Helios przygotował dla swoich Widzów wyjątkowy konkurs. Aby wziąć w nim udział wystarczy kupić i zachować bilet na dowolny seans filmu „Iniemamocni 2” wyświetlany w kinach Helios (w tym także na pokazy przedpremierowe 7 i 8 lipca), a następnie pokazać na zdjęciu czym rodzina uczestnika konkursu się wyróżnia - jakie są jej wyjątkowe umiejętności, talenty lub zdolności. Nagrodą główną w konkursie jest tygodniowy pobyt dla czteroosobowej rodziny (2+2) w ekskluzywnym hotelu Dolina Charlotty. Sieć wyróżni także 10 prac, których autorzy otrzymają oryginalne zestawy gadżetów filmowych.

Helios zaprasza wszystkich fanów tej super rodzinki na premierowe seanse filmu „Iniemamocni 2” oraz do udziału w familijnym konkursie! Szczegóły oraz regulamin dostępne są na stronie: www.helios.pl/iniemamocni_konkurs.

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 45 kinami mającymi łącznie 253 ekrany i ponad 50 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialnych w Polsce, działającej w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej” i czasopism), reklamy zewnętrznej (lider rynku - AMS), Internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda. Helios został nagrodzony Godłem Teraz Polska podczas XXV edycji konkursu w kategorii USŁUGI oraz tytułem Created in Poland Superbrands w kategorii KINA.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE