Reklama

Premier Morawiecki odwiedzi Bełchatów. Spotkania z szefem rządu domagali się górnicy i energetycy. Czy dojdzie do protestów?

Opublikowano:
Autor:

Premier Morawiecki odwiedzi Bełchatów. Spotkania z szefem rządu domagali się górnicy i energetycy. Czy dojdzie do protestów? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Premier Mateusz Morawiecki najprawdopodobniej pojawi się w Bełchatowie. Jak udało się nieoficjalnie ustalić, już w najbliższą środę, 8 lipca, szef rządu ma spotkać się w MCK PGE Gigantach Mocy z samorządowcami z regionu. Nie jest przewidziane natomiast spotkanie z mieszkańcami. Niewykluczone, że pod MCK pojawią się natomiast... protestujący związkowcy z kopalni i elektrowni.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że premier Mateusz Morawiecki przyjedzie do Bełchatowa w środę, 8 lipca. To będzie krótka wizyta, podczas której szef rządu spotka się z lokalnymi samorządowcami z regionu bełchatowskiego, pajęczańskiego, radomszczańskiego i piotrkowskiego . Jak udało się ustalić, wydarzenie zaplanowano w MCK PGE Gigantach Mocy. Najprawdopodobniej nie będzie otwartego spotkania z mieszkańcami.

Przypomnijmy, że spotkania z premierem domagali się protestujący pod siedzibą PGE GiEK związkowcy z kopalni i elektrowni, którzy są przeciwni wydzielaniu zakładów z PGE, a także domagają się budowy odkrywki Złoczew. Nieoficjalnie mówi się, że pod MCK mogą pojawić się pracownicy kopalni i elektrowni, którzy zorganizują pikietę.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE