Reklama

Prace na A1 wciąż trwają. Kierowcy powinni spodziewać się korków

Opublikowano:
Autor:

Prace na A1 wciąż trwają. Kierowcy powinni spodziewać się korków - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W nocy z 22 na 23 września przewidywane są kolejne prace na odcinku "C", autostrady A1 Kamieńsk – Radomsko. W związku z budową wiaduktu, w godzinach od 21:00 do 03:00 należy spodziewać się czasowych zatrzymań ruchu.

Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że we wtorek, 22 września rozpoczną się prace związane z budową wiaduktu na drodze Dobroszyce – Blok Dobroszycki. Zaznaczają, że charakter niezbędnych do wykonania prac wymaga, by ruch na tym odcinku drogi był wstrzymywany.

- W godzinach od 21.00 do 3.00 należy spodziewać się czasowych zatrzymań ruchu, czego bezwzględnie wymaga charakter wykonywanych robót. Wykonawca przewiduje, że każde zatrzymanie nie powinno trwać dłużej niż 10 minut i we wskazanym wcześniej czasie powinno być ich maksymalnie dziesięć – informuje Maciej Zalewski, rzecznik GDDKiA.

Wykonawca zaznacza, że po każdym zatrzymaniu, ruch będzie wznawiany możliwie najszybciej, by rozładować powstałe korki.

Przypomnijmy, że dziś ruszają również prace na odcinku "B"; Piotrków Trybunalski – Kamieńsk, gdzie również należy spodziewać się utrudnień i chwilowych zatrzymań ruchu – więcej w artykule Ruszają kolejne prace na A1. Zapowiadane są zatrzymania ruchu

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE