Reklama

Reklama

Urząd miasta w Bełchatowie poszukuje pracowników. Na jakie stanowiska?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Urząd miasta w Bełchatowie poszukuje pracowników. Na jakie stanowiska? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Magistrat w Bełchatowie chce zatrudnić urzędników. Pojawiły się nowe oferty pracy. Na jakie stanowiska można aplikować?

Reklama

urzędzie miasta ogłoszono nabory na wolne stanowiska. Magistrat poszukuje podinspektora ds. gospodarki mieszkaniowej w wydziale spraw lokalowych. Wymagane jest wykształcenie wyższe na kierunku prawo/administracja, brak prawomocnego orzeczenia o skazaniu za umyślne przestępstwo oraz nieposzlakowana opinia.

Magistrat chce zatrudnić też osobę na stanowisko podinspektora ds. sprzedaży i nabywania gruntów w wydziale geodezji i gospodarki przestrzennej. Wymagane jest wykształcenie wyższe na kierunku geodezja. Dodatkowe atuty to m.in. znajomość specyfiki samorządu gminnego, doświadczenie w pracy związanej z geodezję (minimum rok), a także znajomość i umiejętność stosowania przepisów z zakresu gospodarki nieruchomościami.

Chętni mogą składać potrzebne dokumenty w urzędzie w terminie do 7 listopada.

Samorząd planuje przeprowadzić również wkrótce nabór na wolne stanowisko inspektora nadzoru robót drogowych oraz inspektora ds. technicznych w urzędzie miasta.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy