Reklama

Reklama

Starostwo w Bełchatowie poszukuje osób do pracy. Na jakie stanowiska?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Starostwo w Bełchatowie poszukuje osób do pracy. Na jakie stanowiska? - Zdjęcie główne

foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Starostwo powiatowe w Bełchatowie chce zatrudnić urzędnika w wydziale ochrony środowiska, rolnictwa i leśnictwa. Pracownika poszukują też do Powiatowego Zarządu Dróg.

Reklama

Urząd ogłosił, że poszukuje osoby do pracy na stanowisku ds. gospodarki odpadami, ochrony powietrza, ochrony przed hałasem, wibracjami i promieniowaniem w Wydziale Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa. Wymagania, jakie stawia bełchatowskie starostwo, to wykształcenie wyższe  (m.in. ochrona środowiska, gospodarka odpadami, inżynieria środowiskowa, administracja), ze znajomością ustaw z zakresu prawa ochrony środowiska, odpadów i zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego oraz kodeksu postępowania administracyjnego. Termin składania aplikacji upływa 30 stycznia.

Nabór na wolne stanowisko urzędnicze ogłosił również Powiatowy Zarząd Dróg w Bełchatowie. Poszukiwana jest główna księgowa. Dokumenty aplikacyjne można składać w siedzibie PZD przy ul. Lipowej do 27 stycznia (godz. 13). 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy