Reklama

Reklama

Urzędy szukają pracowników. Kto może starać się o zatrudnienie i na jakie stanowisko?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Urzędy szukają pracowników. Kto może starać się o zatrudnienie i na jakie stanowisko? - Zdjęcie główne

foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Urząd miasta i starostwo poszukują pracowników. Sprawdź na jakie stanowiska.

Reklama

Nabór na stanowisko podinspektora ds. gospodarowania nieruchomościami w wydziale geodezji i gospodarki przestrzennej ogłosił bełchatowski magistrat. Wymagania to m.in. wyższe wykształcenie na kierunku geodezja, gospodarka przestrzenna lub inżynieria środowiska, obywatelstwo polskie, brak prawomocnego orzeczenia o skazaniu i nieposzlakowana opinia. Dodatkowo wymagane są m.in. znajomość specyfiki samorządu gminnego i stosowania przepisów z zakresu gospodarki nieruchomościami, umiejętność obsługi komputera i doświadczenie w pracy związanej z geodezję lub wyceną nieruchomości. Aplikować można w terminie do 14 kwietnia.

Pracownika poszukuje też bełchatowskie starostwo, które ma do obsadzenia wolne stanowisko ds. ds. gospodarki odpadami, ochrony powietrza, ochrony przed hałasem, wibracjami i promieniowaniem oraz pozwoleń zintegrowanych. O zatrudnienie mogą starać się osoby po studiach na takich kierunkach jak: ochrona środowiska, gospodarka odpadami, ochrona powietrza, inżynieria środowiskowa, inżynieria procesowa lub administracja. Jak informuje urząd, dokumenty należy składać do 18 kwietnia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy