Reklama

Reklama

Urząd poszukuje pracownika na wysokie stanowisko. Jakie wymagania trzeba spełnić?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Urząd poszukuje pracownika na wysokie stanowisko. Jakie wymagania trzeba spełnić? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Urząd miasta w Bełchatowie ogłosił nabór na wolne stanowisko. Magistrat poszukuje zastępcy dyrektora wydziału skarbu.

Reklama

Urząd miasta w Bełchatowie chce zatrudnić zastępcę dyrektora wydziału skarbu miasta. Osoby starające się o pracę muszą spełnić określone wymagania.

Te niezbędne to m.in. wykształcenie wyższe, o kierunku: zarządzanie, ekonomia, studia inżynierskie na kierunku związanym z zadaniami realizowanymi przez nadzorowane przez miasto spółki prawa handlowego, tj. inżynieria i gospodarka wodna, inżynieria środowiska czy inżynieria transportu. Kandydat na to stanowisko musi mieć co najmniej 4-letni staż pracy, polskie obywatelstwo i brak prawomocnego orzeczenia o skazaniu.

Mile widziane są też inne umiejętności. Wymagania dodatkowe to m.in. doświadczenie w zakresie realizacji zadań związanych ze sprawowaniem nadzoru właścicielskiego lub w zakresie realizacji zadań inwestycyjnych, znajomość specyfiki samorządu gminnego czy kodeksu spółek handlowych.

Kandydaci wymagane dokumenty mogą składać do 8 maja.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy