Reklama

Reklama

Urząd poszukuje pracownika. Sprawdź, na jakie stanowisko i jakie są wymagania

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Gmina Bełchatów

Urząd poszukuje pracownika. Sprawdź, na jakie stanowisko i jakie są wymagania - Zdjęcie główne

foto Gmina Bełchatów

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W jednym z referatów w Urzędzie Gminy Bełchatów pojawiła się oferta pracy. Ogłoszono nabór na stanowisko inspektora, który będzie zajmować się finansami gminnych jednostek.

Reklama

Gmina Bełchatów ogłasza nabór na stanowisko inspektora w Referacie Budżetu i Finansów. Kto może wziąć udział w rekrutacji? Przede wszystkim wymagane jest, by osoba starająca się o pracę spełniała jeden z czterech warunków:

  • ukończenie ekonomicznych studiów magisterskich, ekonomicznych studiów zawodowych, uzupełniających ekonomicznych studiów magisterskich lub podyplomowych studiów ekonomicznych i posiadanie co najmniej 3-letniej praktyki w księgowości
  • ukończenie średniej, policealnej lub pomaturalnej szkoły ekonomicznej i posiadanie co najmniej 6-letniej praktyki w księgowości
  • wpisanie do rejestru biegłych rewidentów
  • posiadanie certyfikatu księgowego uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Kolejnymi wymogami obowiązkowymi, jakie musi spełnić kandydat są: niekaralność, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na tym stanowisku oraz obywatelstwo polskie i nieposzlakowana opinia. Dodatkowo mile widziane będzie doświadczenie zawodowe w księgowości jednostek samorządu terytorialnego lub ukończenie kursów i szkoleń.

Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się prowadzeniem księgowości Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bełchatowie oraz Centrum Kultury i Sportu Gminy Bełchatów. Do jej obowiązków będzie również należeć m.in. prowadzenie ewidencji dochodów i wydatków wspomnianych jednostek oraz dokonywanie kontroli formalno-rachunkowej.

Na aplikowanie na to stanowisko kandydaci mają jeszcze tydzień. Nabór dokumentów zakończy się 10 października.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy