Reklama

Pożar przy ulicy Piaskowej. Płoną magazyn i dom [FILM]

Opublikowano:
Autor:

Pożar przy ulicy Piaskowej. Płoną magazyn i dom [FILM] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Pożar na ulicy Piaskowej – spłonął budynek magazynowy z materiałami dekarskimi, częściowemu spaleniu uległ dach i elewacja przylegającego do niego domu. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Jak informuje Wojciech Maciejewski z Państwowej Straży Pożarnej płomienie pojawiły się w nocy z 6 na 7 stycznia. Zgłoszenie do bełchatowskiej jednostki gaśniczej wpłynęło dwadzieścia minut po północy.

- Na miejscu strażacy zastali płonący budynek magazynowy z materiałami dekarskmi, płomienie już zajęły cześć dachu i elewacji przylegającego do niego domu. Wszyscy, którzy przebywali w pomieszczeniach – opuścili je samodzielnie. Do akcji gaśniczej zostały zadysponowane cztery jednostki z PSP Bełchatów i jedna z OSP Bełchatów – mówi Wojciech Maciejewski z PSP Bełchatów.

Akcja gaśnicza trwa blisko trzy godziny. Wstępną i przypuszczalną przyczyną pożaru było zapalenie się sadzy w kominie. Jak szacują strażacy zniszczeniu uległo mienie o wartości 100 tysięcy złotych, uratowano resztę majątku szacowane na 1,5 miliona złotych.

Dziękujemy naszemu czytelnikowi Pawłowi za poinformowanie nas o wydarzeniu i przesłanie zdjęcia i filmu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE