Reklama

Reklama

Wakacyjne remonty na drogach. Gdzie czekają nas utrudnienia?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: archiwum/poglądowe

Wakacyjne remonty na drogach. Gdzie czekają nas utrudnienia? - Zdjęcie główne

foto archiwum/poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Na kilku drogach w powiecie bełchatowskim planowane są prace remontowe. Gdzie podczas wakacji będziemy mogli spotkać drogowców?

Reklama

Lato to czas intensywnych remontów dróg. Drogowcy łatają wtedy dziury, wykonują nową nawierzchnię jezdni czy też naprawiają chodniki i budują nowe ścieżki rowerowe. W te wakacje inwestycje zaplanowane są w wielu miejscach w powiecie bełchatowskim.

W Postękalicach i Augustynowie będzie miała miejsce budowa ciągu pieszo-rowerowego. Dodatkowo pomiędzy Nowym Janowem a Klukami wykonany zostanie remont nawierzchni, natomiast w Łękawie zostanie ona odtworzona. Z kolei droga Adamów-Ławy będzie rozbudowana, a w Zawadowie powstanie chodnik wraz z infrastrukturą.

Dodatkowo powstaje już dokumentacja dla kolejnych inwestycji. Droga będzie rozbudowana w Zdzieszulicach Górnych, Osinach oraz pomiędzy Ruścem i Jastrzębicami, natomiast w Borkach dokonana zostanie jej przebudowa. Planowana jest też budowa chodnika w miejscowościach Roździn, Ścichawa, Kuźnica Kaszewska, Nowy Janów, Trząs i Borki. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy