Reklama

Reklama

Mianowani nauczyciele złożyli ślubowanie. Uroczystość w bełchatowskim starostwie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Starostwo powiatowe w Bełchatowie

Mianowani nauczyciele złożyli ślubowanie. Uroczystość w bełchatowskim starostwie - Zdjęcie główne

foto Starostwo powiatowe w Bełchatowie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W sumie pięciu pedagogów odebrało nominacje z rąk starosty bełchatowskiego. Nauczyciele musieli też złożyć uroczyste ślubowanie. W których placówkach będą uczyć?

Reklama

Podczas krótkiej uroczystości w bełchatowskim starostwie wręczono awanse pedagogom, którzy uzyskali stopień nauczyciela mianowanego. Wśród nominowanych byli: Marta Drobniewska, Anna Wanat, Sławomir Górecki, Marek Jasiński i Marcin Sochacki. Pedagodzy podczas spotkania ze starostą Dorotą Pędziwiatr złożyli ślubowanie, a także odebrali akty mianowania, które potwierdzają uzyskanie awansu zawodowego.

- Starosta pogratulowała pomyślnego zdania egzaminu i życzyła kolejnych sukcesów i satysfakcji z pracy, wymagającej kwalifikacji, wytrwałości, ciągłej gotowości do nowych wyzwań – informuje powiat.

Pedagodzy pracują m.in. w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Łękawie, Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Bełchatowie i Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Zelowie.

Jak informuje starostwo, obecnie w szkołach ponadpodstawowych i placówkach oświatowych, prowadzonych przez powiat, łącznie jest 360 etatów nauczycielskich. Największą grupę stanowią nauczyciele z najwyższym stopniem zawodowym – nauczyciele dyplomowani (ok. 270 etatów). Nauczyciele mianowani realizują ok. 46 etatów, a kontraktowi – 35 etatów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy