Reklama

Reklama

Pomóżmy zbudować studnię

Opublikowano: pt, 9 cze 2017 09:49
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Od października ubiegłego roku w parafii pw NMP Matki Kościoła na osiedlu Dolnośląskim prowadzona jest zbiórka surowców wtórnych. Zbierane jest wszystko co może podlegać recyklingowi, a więc: makulatura, nakrętki, puszki, płyty CD, baterie, a także telefony komórkowe.

Reklama

Pieniądze z ich skupu w całości zostaną przeznaczone na budowę studni na terenie wiosek wchodzących w skład parafii pw. św. Franciszka z Asyżu w Batchoro w Czadzie.

Każdy kto chce wesprzeć akcję może dziś (w godz. 9.00 – 18.00) i jutro (w godz. 9.00 – 12.30) przynieść zbędne surowce na parking parafii. Jak informują organizatorzy poza cyklicznie zorganizowanymi zbiórkami, których harmonogram zamieszczony jest na poniższym plakacie surowce można oddawać non stop w siedzibie firmy Compra

Akcja zapoczątkowana została w Bełchatowie z inspiracji Sekretariatu Misji Zagranicznych Zgromadzenia Księży Sercanów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 5 lat temu | ocena +1 / -1

    fela

    Wystarczy odrobina dobrej woli, która rodzi piękną inicjatywę.