Reklama

Policjanci znaleźli łup w lesie. Złodziej przyznał się do winy

Opublikowano:
Autor:

Policjanci znaleźli łup w lesie.  Złodziej przyznał się do winy - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Policjanci ze Szczercowa odzyskali skradzione kilka dni temu koła od naczepy samochodowej. Podejrzany o ich kradzież, 27-letni mężczyzna przyznał się do przestępstwa. Teraz grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policję o kradzieży 8 nowych kół w miniony weekend zawiadomił kierownik jednej ze szczercowskich firm, zajmującej się m.in. produkcją naczep samochodowych. Wartość strat w tej sprawie oszacowano na blisko 7 tysięcy złotych. W działania poszukiwawcze sprawcy i skradzionego mienia zaangażowali się policjanci ze Szczercowa, którzy już po kilku godzinach zatrzymali podejrzanego w tej sprawie 27-letniego pracownika firmy. Kwestią czasu było również odzyskanie fantów. Dokładnie we wtorek, 21 sierpnia 2018 roku, dzielnicowy ze Szczercowa ustalił, że skradzione koła najprawdopodobniej znajdują się w pobliskim lesie. Ten trop okazał się prawidłowy. Odnalezione przez policjantów koła jeszcze tego samego dnia wróciły do właściciela firmy.

27 – letni mieszkaniec gminy Szczerców przyznał się do zarzucanej mu kradzieży. Jak wyjaśnił, chciał sobie trochę dorobić do pensji. Teraz, za jego zuchwałość grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE