Reklama

Policja w Bełchatowie nakręciła film. Zobacz, jak zachęcają do wstąpienia w ich szeregi [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Policja w Bełchatowie nakręciła film. Zobacz, jak zachęcają do wstąpienia w ich szeregi [WIDEO] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Pierwsza bełchatowska edycja organizowanego przez mundurowych "Planu Gliniarz" już za nami. Chętni mieli okazję odbyć trening z mistrzynią świata, która pracuje w szeregach policji. Z tej okazji nakręcono też specjalny film, który ma zachęcić młode osoby, do wstąpienia w "niebieskie szeregi".

"Plan Gliniarz" to wydarzenie, które nie tylko udowadnia, że sztuki walki przydają się zarówno w pracy policyjnej, jak i w sytuacjach zagrożenia, ale też promuje pracę w policji. Bełchatowska edycja odbyła się w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 przy ul. Czaplinieckiej.

- Grupa pasjonatów różnych sztuk walki spotkała się, aby wspólnie trenować pod okiem sierż. szt. Marty Mysur z KWP w Łodzi, która jest policyjnym instruktorem, a także Mistrzynią Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu, a prywatnie Mistrzynią Świata w Taekwon-do. Uczestnicy mieli możliwość wymiany doświadczeń oraz konsultacji w zakresie technik walki. Ponad 120 osób różnej płci i w różnym wieku wykonywało zadania treningowe, sprawdzając swoje umiejętności. Z pozoru proste ćwiczenia były sprawdzianem witalności i wydolności fizycznej, koordynacji ruchowej, gibkości oraz wytrzymałości - informuje KPP Bełchatów.

Funkcjonariusze przypominają też, że praca w policji pozwala na pozyskanie nowych, niepowtarzalnych doświadczeń, rozwój osobisty i spełnienie zawodowe. Przy okazji "Planu Gliniarz" powstał też specjalny film, który promuje policyjną służbę. Możecie go zobaczyć poniżej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE