Reklama

Podwójna śmierć wstrząsnęła Bełchatowem. Prokurator przedstawił finał śledztwa

Opublikowano:
Autor:

Podwójna śmierć wstrząsnęła Bełchatowem. Prokurator przedstawił finał śledztwa - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ta zbrodnia wstrząsnęła Bełchatowem. W domowym zaciszu jednej z posesji przy ulicy Jutrzenki rozegrał się podwójny dramat. 55-letni mężczyzna został dotkliwie poraniony siekierą, trafił do szpitala i pomimo kilkugodzinnych wysiłków lekarzy zmarł. To nie była jedyna ofiara tego zdarzenia. 60-letnia partnerka tragicznie zmarłego mężczyzny popełniła bowiem samobójstwo, wieszając się w garażu. Kilka dni temu sprawa w bełchatowskiej prokuraturze miała swój finał.

Dramat na Jutrzenki wydarzył się w nocy z 9 na 10 grudnia ubiegłego roku (szerzej o sprawie TUTAJ). Od samego początku śledczy przyjęli najbardziej prawdopodobną wersję zdarzeń, z której wynikało, że mężczyzna został zabity, a jego partnerka, która dopuściła się tego czynu, popełniła samobójstwo. Zwłoki obu ofiar zostały zabezpieczone w prosektorium, a późniejsza sekcja miała pomóc w ustaleniu szczegółów zbrodni.

Jak informuje Prokurator Rejonowy Piotr Grochulski, wstępnie przyjęta wersja zdarzeń potwierdziła się wobec powyższego:

- Czyn spowodowania zabójstwa mężczyzny za pomocą siekiery został umorzony wobec śmierci sprawcy. Natomiast sprawa samobójstwa przez powieszenie również została umorzona, wobec braku znamion przestępstwa. Nie mamy żadnych dowodów, ani nie został udokumentowany nawet ślad podejrzeń, by do tego zajścia doszło w wyniku działania innych osób.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE