Reklama

Pobili małżeństwo wychodzące z klatki na Okrzei. ''Uderzali pięściami po głowie i kopali po całym ciele''

Opublikowano:
Autor:

Pobili małżeństwo wychodzące z klatki na Okrzei. ''Uderzali pięściami po głowie i kopali po całym ciele'' - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie małżeństwa pod jednym z bloków na osiedlu Okrzei jest już w rękach policji. Zostali zatrzymani już dzień po zdarzeniu. Bełchatowianie usłyszeli już zarzuty – za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

W czwartek, 4 czerwca przed godziną 23:00 dyżurny bełchatowskiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące pobicia kobiety i mężczyzny. Zdarzenie miało miejsce pod klatką bloku na osiedlu Okrzei w Bełchatowie.

Po przyjeździe, funkcjonariusze znaleźli leżącego na ziemi mężczyznę oraz jego roztrzęsioną żonę.

- Małżonkowie zostali zaatakowani przez dwóch młodych nieznanych mężczyzn, kiedy wchodzili do klatki schodowej. Powodem agresji napastników było zwrócenie im uwagi przez pokrzywdzonego o ich niestosownym zachowaniu. Agresorzy najpierw zaatakowali pokrzywdzonego. Zadawali mu ciosy pięściami po głowie, plecach i kopali po całym ciele. Kiedy w obronie mężczyzny stanęła kobieta, również ona padła ofiarą napastników – informuje KPP Bełchatów.

Napastnicy uciekli w momencie, gdy pokrzywdzona zaczęła wołać o pomoc. Dzięki relacji ofiar oraz świadków, już następnego dnia udało się wytypować i zatrzymać sprawców pobicia – to bełchatowianie w wieku 25 oraz 27 lat. Materiał dowodowy pozwolił na postawienie im zarzutów – mogą trafić "za kraty" na 3 lata.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE