Reklama

Po pizzę do Bełchatowa z 3 promilami we krwi

Opublikowano:
Autor:

Po pizzę do Bełchatowa z 3 promilami we krwi - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wczoraj w godzinach popołudniowych został zatrzymany pijany kierowca, który nie posiadał pozwolenia na prowadzenie pojazdów mechanicznych. 39-latek przyjechał oplem vectrą do pizzerii mając prawie 3 promile alkoholu we krwi.

27 czerwca policjant w dniu wolnym od pracy, jadąc od Oleśnika w stronę Bełchatowa zauważył podejrzanego kierowcę jadącego oplem vectrą. Sposób jego jazdy i nieskoordynowane ruchy wskazywały, że prawdopodobnie jest on pod wpływem alkoholu. Policjant Daniel Wrzochoł jechał za podejrzanym całą drogę, aż do jednej z pizzerii w mieście. Młodszy aspirant zabrał kierowcy kluczyki, a o zdarzeniu poinformował dyżurnego policji. 39-latek miał blisko 3 promile alkoholu we krwi oraz nie posiadał prawa jazdy, ponieważ zostało mu ono zabrane wcześniej za kierowanie w stanie nietrzeźwości.

Zatrzymany tłumaczył, że wraca z ośrodka wypoczynkowego i razem z dwoma kolegami przyjechali do miasta na pizze. Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzuty za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz niestosowanie się do wyroku sądu. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności - informuje Iwona Kaszewska z KPP Bełchatów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE